• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Praha a okolí

Rozvoz květin v Praze

Rádi byste překvapit své přátelé a rodinu v Praze květinami z doručení v den objednání? Vysvětlíme vám, jak poslat květiny prostřednictvím naší květinové služby KvětinyExpres.cz? Díky našemu online květinovému katalogu si můžete vybrat jakékoliv květiny, dárkové koše a nechat je doručit někomu výjimečnému kdekoliv v Praze a okolí. KvětinyExpres.cz nabízí širokou škálu kvalitních květin a moderních kytic které je možné poslat expresně do 120 minut v Praze. Nevíte, jak postupovat, tady vám ukážeme podrobný manuál, jak objednat květiny. Nemusíte si dělat starosti, protože KvětinyExpres.cz nabízí snadno použitelné webové stránky ve spojení s vlastní spolehlivou kurýrní službou.

 

Termíny a podrobné informace o rozvozu květin v Praze a okolí 

foto kuryr kvetiny

Při nákupu květin nad 1000 Kč v pracovní dny v Praze doručujeme zdarma. Rozvoz květin Praha pracovní dny – standardní cena rozvozu květin v časových oknech.

Termín doručení je vždy rozptýlen v daném časovém okně tzn.  zadáváte doručení v 10 hodin, objednávku Vám doručíme v časovém okně X/Y, za kterou doručujeme květiny po Praze za 119 Kč vč. DPH. Za tuto cenu Vám doručíme jakoukoliv květinu bez ohledu na cenu květiny samotné. Expresní rozvoz květin po Praze do 90 minut za cenu 179 Kč, možnost vybrání času rozvozu květin, objednávka však musí být uskutečněna nejpozději do 17:00 hod.

Rozvoz květin Praha o víkendu je třeba květiny objednat nejpozději do pátku 17:00 hod. Pro rozvoz květin během státních svátků je třeba květiny objednat nejpozději do 17:00 hod.
Pro Váš klid a důvěru ve stoprocentní kvalitu a servis Vám však doporučujeme objednávat květiny či dárky s minimálně několikahodinovým předstihem.

Rozvoz květiny Praha od pondělí 08:00 hodin do neděle 20:00 hodin.

Rozvoz květin Praha a okolí během víkendu a o svátcích
Praha okolí do 20 km v pracovní dny. – standardní cena je 269 Kč vč DPH.
Květiny mohou být doručeny během víkendu nebo o státních svátcích za poplatek 199 Kč vč DPH.
Praha a okolí do 20 km mohou být doručeny během víkendu nebo svátcích za poplatek 269 Kč vč DPH.


Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.
 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody