• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Tulipány a kytice z tulipánů

Tulipány patří mezi jedny z neoblíbenějších řezaných květin a ve světě květin mají své nezastupitelné místo. V přírodě vykvétají s příchodem jara a nádherně zdobí snad každou zahradu. Poptávka po těchto milých a přátelsky působících květinách je však celoročně. Tulipány vypadají překrásně i jako součást ryze podzimních, zimních nebo dokonce i vánočních květinových aranžmá. Koneckonců se o tom můžete přesvědčit sami v naší bohaté nabídce. Tulipány patří ke květinám s nejpestřeji zbarvenými květy. Najít je můžete snad v každé barvě, od něžné a čisté sněhobílé přes žlutou, červenou, žíhanou až po oranžovou, sladce růžovou, fialovou a neobvyklou zelenou nebo všemožné kombinace těchto barev.

Velmi zajímavá a žádaná je také temně lilková odrůda Tulipánů „Queen of Night“. Šlechtitelé se tak snaží vyhovět touze zákazníků po čistě černém tulipánu. Zatím se jim takový vyšlechtit nepovedlo, ale co není, může být. Při tak veliké barevné variabilitě tulipánů bychom si mohli myslet, že se příroda doslova „vyřádila“ a dopřála nám nesmírnou krásu. To ale zdaleka není vše. Ještě je zde tvarová pestrost, která se míchá s tou barevnou, a tak vznikají další a další neopakovatelné květy. Představte si, že se tulipány dělí podle tvaru květů a doby kvetení do patnácti skupin. Tulipány můžeme najít v podobách s jednoduchým květem, dvojitým, liliokvěté, třepenité i bláznivě rozverné papouškovité.

Svůj oblíbený druh Tulipánů si tak může najít každý pěstitel, sběratel i milovník květin. Dobrou zprávou je, že novodobé druhy šlechtěných tulipánů získaly odolnost a jako řezané Vám ve váze vydrží čerstvé mnoho dní. Udělejte si radost květinovou vazbou nebo jakýmkoli množstvím volných tulipánů. A nezapomeňte, že je můžete také komukoli poslat. Určitě ho potěšíte. :-)

Prodej Tulipánů a kytic z Tulipánů realizujeme od listopadu do května.

Team KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody