• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Luxusní kytice a květiny

Luxusní kytice v této kategorii uspokojí i ty nejnáročnější a svou krásou se stanou ozdobou každé významné události. Najdete zde netradiční luxusní kytice, které mohou být v kombinaci s dárkem v podobě báječných čokoládových pralinek nebo kvalitního vína, prosecca. Můžete si vybrat také kytice v květinových boxech nebo kovových boxech, které ještě umocní pocit originality a luxusu.

Řezané květiny, které používáme do těchto vazeb, jsou v nejvyšší A1 kvalitě a pocházejí od pečlivě vybraných pěstitelů z Holandska a Ekvádoru. Můžeme Vám tak zaručit ty nejkrásnější a nejkvalitnější květiny z prvotřídním květem a stonkem. Naše floristky z těchto květiny vytvářejí ty nejkrásnější kytice, mezi nejprodávanější kytici je květinový box Rosie, nebo kytice Královská Lilie. Příroda je prostě dokonalá. :-)

Rozvoz květin již od 120 minut od objednání květiny online po městech v ČR přes službu kurýr EMS nebo v časových oknech přes naše partnerská květinářství. Samozřejmostí je možnost osobního vyzvednutí v kamenné prodejně nebo platba kartou.

Luxusní netradiční kytice k narozeninám od KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody