• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinové boxy

Luxusní dárkové boxy jsou originálním, velmi nápaditým řešením květinových kytic

V oblasti floristiky jsou novým a svěžím trendem, který si získal srdce mnoha našich zákazníků. Květinový box je kombinací krásné květinové vazby, vázy a stylové krabice, košíku nebo populární kovové nádoby. Vybrat si můžete z mnoha nádherných variant, jako jsou kytice rudých růží, svatební květinové vazby na stoly, svěží luční kompozice nebo něžné holandské tulipány. Vše je dokonale sladěno. Pak už jen stačí jednoduše aranžmá umístit na oblíbené místo a kochat se jeho krásou. Určitě udělá spoustu parády a také radosti. Později je možné box i vázu využít pro další dekorace. Pokud hledáte efektní dárek na úrovni, bude květinový box skvělou volbou.

Dárkové boxy doručujeme vyplněné celofánem včetně zeleně s vázou. Výška boxu je 25 cm.

V případě, že jste nenašli zboží dle Vaší představy nebo máte specifické požadavky, je možné navštívit nás také v kamenné provozovně a objednat si osobně nebo nás kontaktovat prostřednictvím mailu. Rádi Vám připravíme vazbu nebo aranžmá na přání.

• Ve vybraných městech doručujeme již do 90 minut od objednání. 

• On-line objednávka je velmi rychlá a jednoduchá.

• Potřebujete poradit? Využijte podporu chatu.

• Rozvoz květin po Praze zajišťuje naše dceřiná kurýrní společnost Airway, s.r.o.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody