• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

O nás - KvětinyExpres.cz

Květiny Expres - rozvoz květin Praha a ČR přes naše partnerská květinářství v daných městech,  také posíláme kytice a řezané květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze s garancí doručení do 24hodin.

Jsme online květinářství specializující se na rozvoz čerstvě řezaných květin a kytic. Naše květiny pocházejí přímo z Holandské burzy nebo od kvalitních pěstitelů v České republice, včetně pivoněk, slunečnic a gladiol. V naší rozsáhlé nabídce naleznete řezané květiny a moderní kytice vhodné pro různé příležitosti, sezonní smíšené kytice a růže, dárkové kytice, květinové boxy, svatební kytice, smuteční kytice a věnce. Při prodeji květin dáváme přednost sezónním druhům, které jsou v daném období nejen v optimální kvalitě, ale také za příznivé ceny.

 

Pokud si vyberete možnost doručení květin, v košíku zjistíte dostupnost doručení ve vašem městě v rámci konkrétních časových oken v den objednání nebo expresní služby doručení do 120 minut. V ostatních městech České republiky zajistíme doručení květin prostřednictvím kurýra EMS s garancí doručení do 14:00 hodin následujícího dne.


V oblasti prodeje květin upřednostňujeme sezónní květiny, které odpovídají aktuálnímu ročnímu období a nabízejí optimální kvalitu a atraktivní cenu. Tento rok se zaměřujeme zejména na sezónní květiny, jarní aranžmá a růže. Jako typický zástupce jarní květiny vyniká tulipán, který patří mezi nejprodávanější květiny. V jeho blízkosti najdete narcisky, hyacinty, karafiáty, gerbery a chryzantémy. Nesmíme zapomenout na nezastupitelnou roli růže, zejména červených, které jsou považovány za nesmrtelnou klasiku. "Červené růže jsou prostě neodmyslitelné, když muž chce udělat dojem na ženu a zakoupit kytici."

Zájem mužských zákazníků, kteří využívají doručení květin, stále roste a již dávno neplatí stereotyp, že za květinou od muže žena musí hledat nějaké skryté záměry. Rostoucí počet mužských zákazníků lze přičíst také pohodlnému trendu poslední doby. Prodej online květin patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející internetové obchody vůbec. Zatímco muži si chválí pohodlí tohoto způsobu nákupu, pro ženy má nezpochybnitelné kouzlo romantiky, když dorazí kurýr s kyticí od tajemného dárce.

 

kvetinovy box pivonky

 

V opačném případě „dámských“ objednávek se posílají květiny kurýrem převážně k narozeninám, rodině a kamarádkám s přáním hezkého dne. Posledním hitem jsou i firemní květinové vazby. Odměny zaměstnancům, poděkování klientům, přání k narozeninám apod. A to vše již z pohodlí domova, kavárny či kanceláře.

Rozvoz květin je zajištěn spolehlivými kurýry Airway, s.r.o. Květiny jsou vždy čerstvé a jsou posílány z kamenného květinářství Praha 10. V případě objednávek do dalších měst jsou květiny dováženy z lokálních květinářství.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

Nečekaná kytka doručená s originálním vzkazem je ten nejlepší nápad jako dárek či pozornost.

 

Na Vaše přání vytvoříme jakoukoliv kytici. Vyzdobíme interiéry přímo na míru originální vazbou a dekoracemi.

Dárkové a narozeninové kytice
Svatební kytice a aranžmá
květinové boxy
Akce / křty / vernisáže / módní přehlídky
Smuteční kytice a smuteční věnce
Firmy / Restaurace / hotely
Květinové koše a dárkové koše
Moderní květinové vazby
Pokojové rostliny
Interiérové dekorace
Aranžmá ze suchých květů
Vánoční dekorace / adventní věnce
Velikonoční dekorace
Valentýn kytice a růže
Dekorace rautů / cateringů

 

 Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody