• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

O nás - KvětinyExpres.cz

Květiny Expres - rozvoz květin Praha a ČR přes naše partnerská květinářství v daných městech,  také posíláme kytice a řezané květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze s garancí doručení do 24hodin.

Jsme květinářství online s doručením řezaných květin a kytic, v naší široké nabídce květin a moderních květinových vazeb najdete kytice pro různé příležitosti, sezonních míchaných kytic a růží, dárkových kytic, květinových boxů, svatebních kytic, smutečních kytic a věnců s expresním rozvozem květin do 120 minut od objednávky po Praze a dalších zmíněných městech v ČR, v neuvedených městech doručuje květiny a kytice přes Českou poštu.

V prodeji květin dáváme přednost sezónním květinám dle daného ročního období kdy jsou v té nejlepší kvalitě a také dobré ceně .Letos se více zaměříme na sezónní květiny, jarní vazby a růže. Typickým představitelem jarní květiny je tulipán, který se také řadí na špičku žebříčku nejprodávanějších květin. V jeho těsném sousedství najdeme narcisky, hyacinty, karafiáty, gerbery, chryzantémy. Prvenství samozřejmě patří růži. „červené růže, to je prostě nesmrtelná klasika". Když chce muž zapůsobit na ženu, koupí kytici rudých růží.

Zájem mužských zákazníků kteří využívají doručení květin roste rok od roku a už dávno také neplatí klišé, že za květinou od muže musí žena hledat jeho černé svědomí. Rostoucí počet mužských zákazníků, má na svědomí také pohodlný trend poslední doby. Květiny online jsou nejdynamičtěji se rozvíjejícími internetovými obchody vůbec. Zatímco muži si nemohou vynachválit pohodlí takového nákupu, pro ženy má nezpochybnitelné kouzlo romantiky, když dorazí kurýr s kyticí od tajemného dárce.

 

kvetinovy box pivonky

 

V opačném případě „dámských“ objednávek se posílají květiny kurýrem převážně k narozeninám, rodině a kamarádkám s přáním hezkého dne. Posledním hitem jsou i firemní květinové vazby. Odměny zaměstnancům, poděkování klientům, přání k narozeninám apod. A to vše již z pohodlí domova, kavárny či kanceláře.

Rozvoz květin je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry Airway, s.r.o. Květiny jsou vždy čerstvé a jsou posílány z kamenného květinářství Praha 10. V případě objednávek do dalších měst jsou květiny dováženy z lokálních květinářství.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

Nečekaná kytka doručená s originálním vzkazem je ten nejlepší nápad jako dárek či pozornost.

 

Na Vaše přání vytvoříme jakoukoliv kytici. Vyzdobíme interiéry přímo na míru originální vazbou a dekoracemi.

Dárkové a narozeninové kytice
Svatební kytice a aranžmá
květinové boxy
Akce / křty / vernisáže / módní přehlídky
Smuteční kytice a smuteční věnce
Firmy / Restaurace / hotely
Květinové koše a dárkové koše
Moderní květinové vazby
Pokojové rostliny
Interiérové dekorace
Aranžmá ze suchých květů
Vánoční dekorace / adventní věnce
Velikonoční dekorace
Valentýn kytice a růže
Dekorace rautů / cateringů

 

 Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody