• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinové dárkové sety

Hledáte ideální dárek k narozeninám nebo svátku? Chcete někomu poděkovat nebo mu jen tak udělat radost? Přesně pro tyto příležitosti jsme pro Vás v naší firmě Květiny Expres připravili květinové sety. Jsou skvělou volbou, když nemáte dostatek času. Květinový set je dokonale sladěná kombinace kytice a dárku. Vše tak elegantně vyřešíte jedním nákupem. V naší nabídce najdete sety vhodné pro ženy, muže i pro firemní účely. Snadno a vkusně tak obdarujete své obchodní partnery nebo zaměstnance. Kytice v setech jsou doplněny výrobky prvotřídní kvality, jako jsou čokoládové pralinky, víno, prosecco a další oblíbené lahůdky. Rádi Vám do setu zakomponujeme vzkaz nebo přání, které nám dodáte.

Květinový set je také ideální volbou, pokud hledáte vhodný svatební dar. Kytici v setu Vám můžeme barevně sladit se svatební kyticí nevěsty, což působí jako hezká a milá pozornost z Vaší strany. Velice oblíbené jsou také sezónní sety, které obsahují farmářské luční vazby v kombinaci s vynikajícími českými pralinkami. Působivá a něžná kombinace pro všechny milovníky svěžesti!

Doporučujeme Vám navštívit i oblíbenou kategorii „Dárkové koše a vína“, ve které najdete další sety a zajímavé dárky pro každou příležitost. V případě, že jste nenašli zboží dle Vaší představy nebo máte specifické požadavky, je možné navštívit nás také v kamenné provozovně a objednat si osobně.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody