• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Růže a kytice růží

Růže je královnou mezi květinami. Je jednou z nejkrásnějších a nejušlechtilejších květin. Růže můžeme najít v mnoha barevných i tvarových variantách, a to nám dává obrovský prostor v jejich využití. V naší nabídce online kytice růží Květin Expres najdete ty nejkrásnější růže všech barev.

Pugéty růží, různobarevných růží na vysokém stonku v nejvyšší A1 kvalitě pro Vás pečlivě vybíráme u špičkových pěstitelů růží v Holandsku a Ekvádoru. Najděte si i Vy svou oblíbenou růži a kytici růží z ní uvázanou. V nabídce růží zde najdete samostatné druhy růží v libovolném počtu květů i kytice růží svázané po 50 růží nebo 100 růží, připravujeme akce na 100 růží a 50 růží za akční cenu (100 růží levně) Krásné a velmi oblíbené jsou také něžné trsové růže, které jsou součástí mnoha našich kyticích, luxusních květinových boxů růží nebo květinových dekorací a nádherných kytic z trsových růží.

Udělejte i Vy radost svým blízkým které máte rádi růží nebo kyticí růží. Zvonek u dveří s naší kyticí růží určitě potěší Vaši lásku, maminku, babičku, kamarády. Vlastně kohokoli, kdo má rád růže a kytice z růží. Podívejte se na naší nabídku růží, jestli se vám žádná kytice růží nelíbila pošlete nám obrázek kytice růží která se vám líbí a naše květinářky vám stejnou kytici naaranžují. To stejné platí pro počet růží, potřebujete růže k narozeninám, 18 růží, 25 růží nebo 30 růží, nebo jakýkoliv počet růží k narozeninám dle let oslavence, při individuálním počtu si poptejte cenu růží nebo cenu kytice růží, napište nám na nebo zavolejte +420 605 295 636.

Ukázka kytic růží a růží dle počtu kusů, pošlete růže domů nebo práce svým milovaným. Team KvětinyExpres.cz

 
 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody