• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Kytice růží a růže

Růže a kytice růží,  růže je jednou z nejkrásnějších a nejušlechtilejších květin. Růže můžeme najít v mnoha barevných i tvarových variantách, a to nám dává obrovský prostor v jejich využití. V naší nabídce online kytice růží Květin Expres najdete ty nejkrásnější růže všech barev. Expresní doručení růže Praha do 120 minut od objednání růží.

Růže na vysokém stonku v nejvyšší A1 kvalitě pro Vás pečlivě vybíráme u špičkových pěstitelů růží v Holandsku a Ekvádoru. Najděte si i vy svou oblíbenou růži a kytici růží z ní uvázanou. V nabídce růží zde najdete samostatné druhy růží v libovolném počtu květů i kytice růží svázané po 50 růží nebo 100 růží, připravujeme akce na 100 růží a 50 růží za akční cenu (100 růží levně) Krásné a velmi oblíbené jsou také něžné trsové růže, které jsou součástí mnoha našich kyticích, luxusních květinových boxů růží nebo květinových dekorací a nádherných kytic z trsových růží.

Udělejte i Vy radost svým blízkým růžemi nebo kyticí růží. Zvonek u dveří, kurýr má v ruce pugéte růží který určitě potěší Vaši lásku, maminku, babičku nebo kamaráda. Vlastně kohokoli, kdo má rád růže a kytice z růží. Podívejte se na naší nabídku růží, jestli se vám žádná kytice růží nelíbila pošlete nám obrázek kytice růží která se vám líbí a naše květinářky vám stejnou kytici naaranžují. To stejné platí pro počet růží, potřebujete růže k narozeninám, 18 růží, 25 růží nebo 30 růží, nebo jakýkoliv počet růží k narozeninám dle let oslavence, při individuálním počtu bude cena růže se slevou, napište nám na nebo zavolejte +420 605 295 636. Doručíme růže domů nebo práce vašim milovaným.

Team KvětinyExpres.cz

Kytice růží a růže ceny dle počtu kusů.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody