• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Plzeň a okolí

Rozvoz květin Plzeň 
V Plzeňském regionu funguje služba rozvozu květin KvětinyExpres.cz v celorepublikové schématu (výjimku standardně tvoří pouze rozvoz květin Praze). Uvedený režim je založený na kooperaci centrálního subjektu se sídlem v Praze a regionálními partnerskými květinářstvími. Standardně jsou čerstvé květiny, tedy řezané květy a kytice vázané ze sezónních, ale i klasických celoročních květů (obvykle s výjimkou specifických designů) dodávány místními květinářstvím v Plzni, ostatní produkty jsou objednávány přímo z centrálního skladu.

 

Při zadávání objednávky květin v uživatelském rozhraní systému již rovnou vybíráte, kterým způsobem vám bude objednané zboží doručeno, a zároveň také určujete interval doručení. Výhodou je, že si můžete zadat doručení klidně i za několik měsíců, potřebujete-li však zboží rychle, je garantováno doručení pro produkty připravované regionálně (čerstvé květiny, případně také pokojovky, jsou-li k dispozici v místním květinářství) v časovém okně – standardně jsou za den otevřeny tři časová okna, v nichž je možné doručení naplánovat, při dostatečném předstihu objednávky ještě v tentýž den. U dárkových předmětů je pak doručení realizováno kurýrem EMS a garantováno do 24 hodin. V Plzni doručujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Plzeňského kraje, kontaktujte náš dispečink. U nás můžete květiny online nakupovat celoročně, bez ohledu na sezónu.

 

Jak funguje dodávka květin při objednávkách online
Objednávání řezaných květů a kytic online je obecně řešeno jako klasický e-shop, kde si může zákazník zvolit produkt podle obrázku a detailního popisu, veškeré náležitosti včetně dopravy a způsobů platby. Vše může vyřídit na několik kliknutí a objednané zboží mu bude doručeno nejen na zadanou adresu, ale také ve stanovený čas. Jelikož se květiny (především ty řezané) řadí do kategorie položek s velmi omezenou životností, je jejich čerstvost klíčová, proto služba dodávky květin na základě internetové objednávky musí zahrnovat také velmi dobře promyšlenou dopravu. Všechny tyto aspekty naleznete u služby KvětinyExpress.cz, jejíž působnost pokrývá celou Českou republiku jednak díky velmi dobré infrastruktuře, jednak díky ověřené síti partnerů. Prostřednictvím této služby si tak pohodlně můžete objednat kytici z internetového katalogu a objednat si ji s dodávkou za měsíc nebo třeba do dvou hodin, pokud je právě tato možnost k dispozici.

 

Co všechno můžete na KvětinyExress.cz objednat
Přestože jsou řezané květiny a kytice velmi žádaným zbožím a primární orientací služby, bylo by škoda nevyužít propracovaného systému k dodávkám doplňkových položek, jako jsou kvalitní dárkové předměty nebo příslušenství. Komplexně tak služba KvětinyExpress.cz nabízí následující zboží:
kytice a jednotlivé řezané květy, aranžované včetně možnosti zakoupit příslušenství, jako jsou vázy či ozdoby (nabídka květin je standardní – celoroční a sezónní)
květinové koše a boxy ve speciálním designovém provedení 
čokolády a bonboniéry
dezertní alkohol
• pochutiny (v rámci nabídky degustačních košů)
Jednotlivé produkty lze vzájemně kombinovat, dárkové koše lze navíc připravit dle specifického požadavku zákazníka.
Ke květině nebo kytici můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny, kytic a růží, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, s garancí doručení do 24 hodin.

 

Doručování květin Plzeň
Květiny patří mezi klasický dar pro různé příležitosti – jejich výhodou je především vysoká variabilita co do vůně, velikosti a barev, a také možnost vytvoření zcela unikátního produktu. Uvázání kytice je sice specifické pro každého květináře, ovšem zvláště u malých květinářství (kterých je převážná většina) je sortiment nabízených druhů květin velmi omezený. Moderní technologie však přináší zcela nový přístup, jehož prostřednictvím je možné také oblast dodávek čerstvých či pokojových květin a posunout o úroveň výše. Jedná se o možnost online objednávek, které v mnoha ohledech přináší mnohem pohodlnější řešení dodávky květin, než tomu bylo doposud. Ke každé dárkové kytici je zdarma přidáno přání, s vaším dodaným textem, nebo je i možnost využít anonymního doručení květiny.

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv dárkovou kyticí. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

 

 
 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody