• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Plzeň a okolí

Rozvoz květin Plzeň z našeho partnerského květinářství Plzeň, také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze po celém Plzeňském kraji. Květinářství online Květiny Expres.cz, rozvoz květin Plzeň, kde zajišťujeme rozvoz řezaných květin, kytic a růží jak do práce tak domů. V Plzni doručujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Plzeňského kraje, kontaktujte náš dispečink. U nás můžete květiny online nakupovat celoročně, bez ohledu na sezónu.

Ke květině nebo kytici můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny, kytic a růží, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, s garancí doručení do 24 hodin.

Ke každé dárkové kytici je zdarma přidáno přání, s vaším dodaným textem, nebo je i možnost využít anonymního doručení květiny.

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv dárkovou kyticí. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

 

 
 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody