• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Trsové růže

Trsové růže jsou to růže jedinečné pro své seskupení drobných růží na každém trsu, které jim dodává jedinečný vzhled. Na jedné trsové růži je až pět bohatých stonků plných květů malých růžiček. Trsové růže mají také nejkrásnější přírodní zbarvení. Jsou velmi oblíbené do svatebních kytic a svatební výzdoby. 

Trsové růže, i my trsové růže pro tyto vlastnosti s oblibou používáme do kytic a květinových boxů. V naší nabídce najdete trsové růže od pěstitelů z Holandska a Ekvádoru. Například odrůdu: R Tr Angel Bombastic, R Tr Azore, R Tr Ice Flow, Silver Shadow a další. Trsové růže si můžete díky našemu online květinářství koupit celoročně a tak je poslat a udělat radost svým láskám, kamarádům i obchodním partnerům.

Trsové růže vyžadují péči. Díky bohatým trsům je zapotřebí mnohem více energie. Životnost je různá, ale čím více se o tyto růže staráte, tím déle Vám budou dělat ve váze radost. Podívejte se do naší nabídky, kde najdete krásné květinové vazby z trsových růží. Trsové růže jsou krásný květinový dárek bez ohledu na příležitost. Kytice 20 trsových růží nebo trsové růže dle počtu kusů, kde si můžete zadat třeba kytici 100 trsových růží,  to je opravdu velká kytice růží která ohromí každého. Poupátka trsové růže nakvétají postupně, a tak se můžete těšit na záplavu barevných růžiček. 

Jak se starat o trsové růže? Stříhejte stonky! V první řadě je důležité zkrátit stonky trsových růží. Důvodem je to, že póry těchto rostlin se musí otevřít a čím delší je stonek, tím hůře trsová růže pije. Zkrácením stonků umožníte rychlejší přístup vody k poupatům, aby vaše růže kvetly a zůstaly krásně čerstvé.  Další důležitý bod je květinová výživa. Stejně jako my lidé, i růže potřebují ke svému životu živiny, a proto ke všem našim květinovým vazbám přikládáme sáček výživy pro květiny zdarma. Výživu dejte vždy do vázy, při zkrácení stonků. Stejně jako u většiny květin je i u trsových růží nutné, abyste je uchovávali na chladném místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Nezapomeňte, že trsové růže jsou poměrně citlivé, protože obsahují jemná - drobná poupata, která mohou být citlivá na počasí a povětrnostní podmínky.

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody