• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Svatební kytice a aranžmá

Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků všech žen a dívek, každá nevěsta touží být krásná a jedinečná v tento významný den. Nedílnou součástí svatební oslavy je samotná příprava obřadu, hostiny a svatební květinová výzdoba.

 

Tradice svatebních kytic a svatebních květin na obřad
Svatební kytice představuje důležitý doplněk pro každou nevěstu. Má ženu u oltáře nejen ozdobit, pojí se s ní i známá tradice házení. Mimochodem, některé nevěsty považují za značnou škodu jen tak svatební kytici po obřadu vyhodit. Proto si tu svou suší. Může to být i důvod, proč ji právě nechtějí házet, bojí se totiž, aby pugét nedoznal úhony. Má to jednoduché řešení, při kterém se nemusíte o oblíbený rituál ochudit: Připravte si na házení umělou svatební kyticí, případně si nechte pro tento účel uvázat ještě jednu.

 

Trendy svatebních kytic a svatebního aranžmá si hrají s doplňky do stejných barevných tónů. Proto je téměř pravidlem, že se vše ladí v barevně od svatebního oznámení, svatebních kytice, svatební tabule až do posledního detailu každé dekorace, svatební květinového aranžmá, svatební korsáž, květinová slavobrána. Osobní přístup, vyslechnutí přání a představ je velmi důležité, proto se každému zamilovanému páru věnujeme individuálně.

Svatební květinová dekorace

 

 

Dnešní trendy svatebních kytic a aranžmá se ubírají více k přírodě, používají se luční květiny (Hvozdík, Kopretina, Jetel, Achillea, Šalvěj, Sléz velkokvěty, Smolnička, Silenka, Štírovník) z kterých se dá naaranžovat luční svatební kytice a připravit svatební aranžmá. Mezi oblíbené trendy svatebních květin z kterých se aranžují svatební kytky, jsou svatební kytice z Konvalinek, svatební kytice z Fialek, svatební kytice z Kopretin, jedná se o menší svatební kytice. Takové luční svatební aranžmá, luční svatební kytice nebo netradiční svatební kytici si u nás můžete také poptat při osobní konzultaci s naší floristkou. Jednoduchá svatební kytice, malá svatební kytice nebo náročná kytka na svatbu, takto svatební kytice nevnímáme,  jde o celkový dojem květinového svatebního aranžmá.

 

Vaše svatební kytice i další květiny včetně svatební květinové výzdoby, Vám dodáme podle Vašich instrukcí v den před svatbou nebo ve svatební den, kdy Vám můžeme též pomoci s květinovou výzdobou místa obřadu, aranžmá svatebních aut, hostiny. Dokážeme vyzdobit všechna obvyklá i ta méně obvyklá obřadní místa - radnici, kostel, nebo svatební oblouk uprostřed louky či zahrady. Vždy při výzdobě dbáme na to, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude Vaše hostina či raut.

Svatební kytka od KvětinyExpres.cz

 

 

Každá svatební kytice, která pochází z našich rukou je originál, věnujeme aranžmá kytice maximální péči, ať se jedná o jednoduší svatební kytici nebo náročnou svatební kytici. Náš svatební květinový servis se vyznačuje vysokou kvalitou, prioritní je pro nás individuální přístup a snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

 

Svatební květiny a moderní svatební kytice které jsou převislé i kulaté, korsáž pro ženicha, kytice pro svědka a tatínky snoubenců, svatební kytice pro maminky a babičky, malé svatební kytice pro družičky, svatební kytici pro svědkyni. Podívejte se na naší fotogalerii svatebních kytic a svatebního aranžmá. Svatební dekorace: svatební dekorace na auta, dekorace a výzdoba svatební tabule, svatební myrty, polštářky, talířky či misky na prstýnky, různé doplňky dle přání nevěsty. 

 

Domluvte si osobní konzultace s naší floristou nad výběrem stylu svatební kytice a svatební květinové výzdoby, konzultace je zcela zdarma.

Termíny ohledně výběru svatebních květin a zrealizování vaší představy svatební kytice s naší floristkou minimálně týden před termínem Vaší svatby, na telefonním čísle 605 295 636 nebo emailu 

 

Těšíme na vaší představu a realizaci vaší svatební květinové výzdoby Team KvětinyExpres.cz

 

 

 

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody