• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Kytice na Valentýna

Kytice na Valentýna, svátek lásky a květin, to je kategorie kytice na Valentýna abyste vaší lásce připravili nádherný zamilovaný den. Valentýn to nejsou růže ale i míchané  kytice  které jsou speciálně připraveny pro svátek zamilovaných SV. Valentýn. Chcete – li objednat kytky online na Valentýna, jednoduše si vyberte, která růže nebo kytice představuje pro vaši milovanou tu nejlepší volbu. Všechny květina a kytice můžete zkombinovat s pralinkami vínem nebo prosecco.

Pošlete jí ty nejkrásnější kytky na Valentýna 2023! Pro klasický valentýnský květinový dárek pošlete aranžmá z červených růží. Pro jedinečný valentýnský rozvoz květin jí pošlete smíšenou kytici lilií, tulipánů, orchidejí. Nebojte se míchat květinové barvy s klasickými červenými květy, od fialové po růžovou. Pokud znáte svou oblíbenou květinu nebo barvu, připadá vám příjemné zahrnout její oblíbené do kytice, kterou si vyberete.

Každá z valentýnských kytic je dodávána s bezplatnou dárkové přání, což je skvělý způsob, jak vyjádřit svou nejhlubší city. Dne 14.2.2023 nabízíme doručení domů nebo firmy, aby se mohla svými nádhernými květinami a kyticemi pochlubit všem svým spolupracovníkům a přátelům. Věříme že naše kytice a růže na Valentýna udělají vaší lásce velikou radost.

Kytka na Valentýna od KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody