• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květiny na Valentýna

Pošlete letos ty nejkrásnější valentýnské kytice a růže abyste vaší lásce připravili nádherný zamilovaný den. Klasická květina na Valentýna k odeslání jsou klasicky červené dlouhé růže, růžové růže, fialové růže, lilie nebo kytice na Valentýna které jsou speciálně připraveny pro svátek zamilovaných. Chcete – li objednat kytky na Valentýna online, jednoduše si vyberte, která růže nebo kytice představuje pro vaši milovanou tu nejlepší volbu. Pro extra speciální valentýnské květiny přidejte k pralinky nebo prosecco či víno.

Pošlete jí ty nejlepší kytice na Valentýna 2022! Pro klasický valentýnský květinový dárek pošlete aranžmá z červených růží. Pro jedinečný valentýnský rozvoz květin jí pošlete smíšenou kytici lilií, tulipánů, orchidejí. Nebojte se míchat květinové barvy s klasickými červenými květy, od fialové po růžovou. Pokud znáte svou oblíbenou květinu nebo barvu, připadá vám příjemné zahrnout její oblíbené do kytice, kterou si vyberete.

Každá z valentýnských kytic je dodávána s bezplatnou dárkové přání, což je skvělý způsob, jak vyjádřit svou nejhlubší city. Dne 14.2.2022 nabízíme doručení domů nebo firmy, aby se mohla svými nádhernými květinami a kyticemi pochlubit všem svým spolupracovníkům a přátelům. Věříme že naše kytice a růže na Valentýna udělají vaší lásce velikou radost.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody