• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Smuteční kytice

Smuteční kytice na položení, jde o kytice, které se pokládají před obřadní místo – rakev. Smuteční stuha je součástí smuteční kytice (text směřuje ke smutečním hostům). 

Smuteční vypichované kytice

Jde o vetší smuteční květinové aranžmá, vypichované do oasisu, na vodě. Toto aranžmá se umísťuje buďto na rakev (zde se dává za děti -  vnoučata) nebo na schody před rakev. Jedná se o dominantní aranžmá. Zde si můžete zvolit libovolnou barevnou kombinaci. Vypichované aranžmá lze umístit jak do stojanu, tak před rakev. Jelikož jde o aranžmá na vodě, kytice vydrží i delší převoz nebo v případě, že si rodina poté odváží kytice a věnce na hřbitov k rodinnému hrobu. Stuha je součástí smuteční kytice Text si zadáte v dalším kroku vzkaz 

Smuteční růže na položení

Růže se ke smutečnímu rozloučení pokládají v sudém poštu a opatřeny jsou černou stužkou. Může se zaměnit s gladioly, slunečnicemi apod. Objednat je můžete i v sekci Růže kusově.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody