• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Způsob platby květin a dárků

1) Online platební karta - podporujeme platební karty MasterCard, Visa, Maestro.

2) PayU (rychlé bankovní převody) - Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému PayU. Vaše platba bude na náš účet připsána během několika minut. Podporujeme následující banky: Česká spořitelna (Platba 24), Komerční banka (MojePlatba), GE Money Bank, mBank (mPeníze), Raiffeisen Bank (ePlatby), Fio banka.

3) PayPal - máte účet na PayPal.com? Zaplaťte pohodlně, peníze máme za pár okamžiků na účtě a objednávka se může začít připravovat k doručení.

4) Bankovní převod – při platbě bankovním převodem s doručením v tentýž den je nutné zaslat na email info@kvetinyexpres.cz potvrzení o provedené platbě. Poté může být Vaše objednávka doručena. Vyjímkou je pokud zadáváte příkaz k platbě z účtu u České spořitelny, v tomto případě je objednávka doručena až po připsání platby na náš účet. Potvrzení o zadání platby z této banky neakceptujeme.

5) Dobírka - při zvolení platby dobírkou je možné zaplatit kurýrovi při převzetí v hotovosti, platba kartou není možná. U objednávek nad 2500,-Kč a zvolené platbě dobírkou, vyžadujeme zaplacení zálohy v částce 50% z celkové ceny objednávky a to nejpozději 24 hodin před doručením.

 
Team KvětinyExpres.cz
 
 
 
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody