• +420 605 295 636

Doprava od 1000 Kč zdarma.

Způsob platby květin1) Online platební karta - podporujeme platební karty MasterCard, Visa, Maestro.
2) PayU (rychlé bankovní převody) - Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému PayU. Vaše platba bude na náš účet připsána během několika minut. Podporujeme následující banky: Česká spořitelna (Platba 24), Komerční banka (MojePlatba), GE Money Bank, mBank (mPeníze), Raiffeisen Bank (ePlatby), Fio banka.
3) PayPal - máte účet na PayPal.com? Zaplaťte pohodlně, peníze máme za pár okamžiků na účtě a objednávka se může začít připravovat k doručení. 
4) Bankovní převod – při platbě bankovním převodem s doručením v tentýž den je nutné zaslat na email info@kvetinyexpres.cz potvrzení o provedené platbě. Poté může být Vaše objednávka doručena. Vyjímkou je pokud zadáváte příkaz k platbě z účtu u České spořitelny, v tomto případě je objednávka doručena až po připsání platby na náš účet. Potvrzení o zadání platby z této banky neakceptujeme. 
5) Dobírka  - při zvolení platby dobírkou je možné zaplatit kurýrovi při převzetí v hotovosti, platba kartou není možná. U objednávek nad 2500,-Kč a zvolené platbě dobírkou, vyžadujeme zaplacení zálohy v částce 50% z celkové ceny objednávky a to nejpozději 24 hodin před doručením.
6) Twisto -  je služba, která ulevuje od starostí s placením. Přináší moderní způsob, jak nakupovat v e-shopu na jedno kliknutí bez nutnosti opisovat údaje z karty, platit bleskově složenky a faktury vyfocením dokladu bez vyplňování příkazu v internetovém       bankovnictví anebo v kamenných prodejnách Twisto kartou propojenou s mobilní aplikací pro dokonalý přehled o svých výdajích. K tomu ulevuje i peněžence, protože umožňuje nakupovat s odloženou platbou o 14–45 dní, aniž by si zákazník musel půjčovat.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.