• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Svatební kytice

Výběr svatební kytice a svatební dekorace jeden z nejnáročnějších úkolů které budoucí nevěsty čeká. Ženy a dívky často o tomto dni sní a představují si, jak by měl vypadat, už jako princezny z pohádky. Touží po tom, aby byly krásné a zářily jako opravdové hvězdy. Často mají také do detailu promyšleno jak má celá svatba vypadat a to včetně svatebních kytic a svatební květiny na váš vysněný svatební obřad. A na nás pak je, abychom jejich představy uskutečnili a pomohli jim splnit jejich sny.


Stejně tak jako ve světě módy, můžeme najít módní trendy také ve floristice. Ty současné trendy si citlivě hrají s doplňky laděnými do stejných barev i jemných nuancí barevných odstínů a tónů. Vše spolu harmonicky ladí a vytváří dokonalý celek. Od svatebního oznámení, svatební kytky, svatební tabule až do posledního detailu každé drobné svatební dekorace a svatebního květinového aranžmá. Při plánování celkové, květinové svatební výzdoby Vám poskytneme lidský a osobní přístup. Pozorně vyslechneme Vaše přání a představy a budeme se Vám naplno věnovat.


Vaši svatební kytici i další květiny včetně svatební výzdoby
, Vám dodáme dle dohodnutých instrukcí den před svatbou, nebo pokud si budete přát, přímo ve svatební den. Podle potřeby Vám můžeme pomoci také s květinovou výzdobou místa obřadu, dekorace svatebních aut i celé hostiny. Krásně Vám vyzdobíme jakékoli svatební obřadní místo. Ať už se jedná o tradiční radnici, kostel, nebo oblíbený a velmi moderní svatební oblouk uprostřed louky či zahrady.

Při svatební výzdobě vždy dbáme na to, aby květiny ladily s okolím. To samé platí také při výzdobě restaurace, kde se bude konat Vaše hostina či raut. Svatební květiny to není jen kytice pro nevěstu ale také korsáž pro ženicha, svědky a tatínky snoubenců, svatební kytice pro maminky i babičky, kytice pro družičky, kytice pro svědkyně, svatební dekorace automobilů, dekorace a výzdoba svatební tabule, myrty, polštářky, talířky či misky na prstýnky nebo další doplňky dle přání nevěsty.

 

Vytvoříme malé svatební kytice pro družičky sladěné se svatební kyticí nevěsty. Každá svatební kytice, která pochází z našich rukou, je originál. Naše květiny i služby se vyznačují vysokou kvalitou, prioritou je pro nás individuální přístup. Vždy se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc. V naší kategorii zamilované kytice najdete spoustu inspirace a nápadů, jak může Vaše květinová výzdoba vypadat.

 

Osobní konzultace s floristou nad výběrem stylu svatebních dekorací, barvy, druhu květin a dekorací je zcela zdarma. Tato služba je vhodná pro všechny, kteří se chystají na svatbu, ale nemají o svatební květinové výzdobě jasnou představu. Domluvte si termín konzultace přímo s naší floristkou na telefonním čísle 605 292 636 nebo mailu. Důležité je, aby konzultace proběhla minimálně týden před svatebním obřadem. Svatební aranžmá a služby na míru Vám rádi sdělíme na osobní bezplatné konzultaci.

Ukázka svatební kytic cena viz ukázka níže, největší přehled naší práce svatebních kytic a svatební dekorace najde zde ve fotogalerii

Svatební kytka od KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody