• +420 605 295 636

Doprava od 1000 Kč zdarma.

Svatební kytice

Svatební den je jedním z nejkrásnějších, ale také nejdůležitějších dní v našich životech. Ženy a dívky často o tomto dni sní a představují si, jak by měl vypadat, už jako malé holčičky. Touží po tom, aby byly krásné a zářily jako opravdové hvězdy. Často mají také do detailu promyšleno jak má celá svatba vypadat a to včetně svatebních květinových aranžmá i květin na svatební obřad. A na nás pak je, abychom jejich představy uskutečnili a pomohli jim splnit jejich sny.

Stejně tak jako ve světě módy, můžeme najít módní trendy také ve floristice. Ty současné si citlivě hrají s doplňky laděnými do stejných barev i jemných nuancí barevných odstínů a tónů. Vše spolu harmonicky ladí a vytváří dokonalý celek. Od svatebního oznámení, svatebních kytic, svatební tabule až do posledního detailu každé drobné dekorace a květinového aranžmá.

Při plánování celkové, květinové výzdoby Vám poskytneme lidský a osobní přístup. Pozorně vyslechneme Vaše přání a představy a budeme se Vám naplno věnovat.

Vaši svatební kytici i další květiny včetně svatební výzdoby, Vám dodáme dle dohodnutých instrukcí den před svatbou, nebo pokud si budete přát, přímo ve svatební den. Podle potřeby Vám můžeme pomoci také s květinovou výzdobou místa obřadu, aranžmá svatebních aut i celé hostiny. Krásně Vám vyzdobíme jakékoli obřadní místo. Ať už se jedná o tradiční radnici, kostel, nebo oblíbený a velmi moderní svatební oblouk uprostřed louky či zahrady. Při výzdobě vždy dbáme na to, aby květiny ladily s okolím. To samé platí také při výzdobě restaurace, kde se bude konat Vaše hostina či raut.

Svatební květiny to není jen kytice pro nevěstu ale také korsáž pro ženicha, svědky a tatínky snoubenců, květiny pro maminky i babičky, květiny pro družičky, květiny pro svědkyně, dekorace automobilů, dekorace a výzdoba svatební tabule, myrty, polštářky, talířky či misky na prstýnky nebo další doplňky dle přání nevěsty.

Každá svatební kytice, která pochází z našich rukou, je originál. Naše květiny i služby se vyznačují vysokou kvalitou, prioritou je pro nás individuální přístup. Vždy se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc. V naší kategorii zamilované kytice najdete spoustu inspirace a nápadů, jak může Vaše květinová výzdoba vypadat.

Osobní konzultace s floristou nad výběrem stylu, barvy, druhu květin a dekorací je zcela zdarma. Tato služba je vhodná pro všechny, kteří se chystají na svatbu, ale nemají o květinové výzdobě jasnou představu.

Domluvte si termín konzultace přímo s naší floristkou na telefonním čísle 605 292 636 nebo mailu info@kvetinyexpres.cz. Důležité je, aby konzultace proběhla minimálně týden před termínem Vaší svatby.

Těšíme se na Vás i Vaše přání. Tým kvetinyexpres.cz.UKÁZKA SVATEBNÍCH KYTIC A ARANŽMÁSvatební aranžmá a služby na míru Vám rádi sdělíme na na telefonním čísle 605 292 636 nebo mailu info@kvetinyexpres.cz.
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.