• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Sezónní květiny a kytice

V této kategorii pro naše zákazníky připravujeme kytice a květinové aranžmá ze sezónních květin. Vždy jsme tak v souladu s přírodou a její přirozeností. Respektujeme jednotlivá roční období i jejich barevnosti. Naši zákazníci KvětinyExpres.cz tyto sezónní květiny milují pro jejich svěžest.

Jarní kytice:  Jaro vždy vítáme typickými květinami pro tuto sezónu, jako první jarní květiny jsou voňavé narcisy a hyacinty, Ranunculus, tulipány, i doslova nebeské irisy. Další zajímavou jarní květinou i když o trochu později jsou Pivoňky z kterých vytváříme nádherné kytice.

Letní kytice: Léto a jeho první horké paprsky nám přinášejí zářivé a veselé slunečnice (za nás Slunečnice nejoblíbenější letní květina), gladioly nebo krásné Hortenzie. Léto hýří barvami, smíchem a láskou.

Podzimní kytice: Podzim nastupuje na scénu ohňostrojem teplých barev, které přinášejí především chryzantémy, brassica, carthámus, hypericum nebo přátelské a domácké jiřiny.

Adventní a vánoční kytice: Zima určitě nemusí být smutná a nudná. Vracejí se k nám tulipány, majestátní a žhavé Amarilisy, orchideje, Ilex, Mimóza, Vánoční hvězda nebo originální barevné zelí (Brassica). Adventní kytice a květiny dokáží zabydlet a zútulnit naše domovy a navodit Vánoční atmosféru. 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody