• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Sezónní květiny a kytice

V této kategorii pro naše zákazníky připravujeme sezónní květiny a kytice. Vždy jsme tak v souladu s přírodou a její přirozeností. Respektujeme jednotlivá roční období i jejich barevnosti. Naši zákazníci KvětinyExpres.cz tyto sezónní květiny milují pro jejich svěžest.

Řezané květiny dle ročního období v naší květinové nabídce:

Jarní kytice a jarní květiny:  Jaro vždy vítáme typickými květinami pro tuto sezónu, jako první jarní květiny jsou voňavé Narcisy a Hyacinty, Ranunculus (Pryskyřník), Kočičky, tulipány, i doslova nebeské irisy Další zajímavou jarní květinou i když o trochu později jsou Pivoňky z kterých vytváříme nádherné kytice.

Letní kytice a letní květiny: Léto a jeho první horké paprsky nám přinášejí zářivé a veselé slunečnice (za nás Slunečnice nejoblíbenější letní květina), Heřmánek, Gladioly, Makovice,  nebo krásné Hortenzie. Léto hýří barvami, smíchem a láskou.

Podzimní kytice a podzimní květiny: Podzim nastupuje na scénu ohňostrojem teplých barev, které přinášejí především Chryzantémy, Brassica, Carthámus, Hypericum, Astry, dubové listí nebo přátelské a domácké Jiřiny.

vánoční kytice a vánoční květiny: Zima určitě nemusí být smutná a nudná. Vracejí se k nám tulipány, majestátní a žhavé Amarilisy, Orchideje, Ilex, Mimóza, Vánoční hvězda nebo originální barevné zelí (Brassica). Vánoční kytice a květiny dokáží zabydlet a zútulnit naše domovy a navodit Vánoční atmosféru. 

Posílejte kytice express

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody