• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinové aranžmá na firemní akce

Květiny, kytice, květinová aranžmá pro firemní účely.

Potřebujete rychle vhodnou květinovou výzdobu, kytici do vázy, květinový dar nebo milou květinovou pozornost pro obchodního partnera, zákazníka, kolegu nebo zaměstnance? Nemáte poblíž květinářství ani čas tuto situaci řešit? Právě proto jsme pro Vás sestavili speciální kategorii. Rychle a vkusně pro Vás vyřešíme jakoukoli „květinovou“ potřebu. Stačí si jen vybrat a objednat z naší nabídky. Kurýr Vám vybrané květiny doručí přímo na místo určení, a to do 1 do 3 hodin dle náročnosti aranžmá.

 

Firemní aranžmá

Je pro Vás ve firmě důležitá estetika a kultura prostředí? Chcete udělat dojem na své obchodní partnery, hosty nebo zákazníky? Chystáte firemní večírek, party, oslavu? Vlastníte restauraci a chcete mít denně čerstvé květiny? Nic z toho pro nás není problém. Rádi Vám zajistíme krásné, vždy čerstvé řezané květiny a květinovou výzdobu. V případě potřeby zajistíme pravidelnou každo-týdenní výměnu aranžmá i údržbu květin přímo na Vaší recepci, viz foto níže. Samozřejmostí je také změna výzdoby podle ročního období s použitím sezónních květů a materiálů.

 

Na vaše přání vám vytvoříme jakékoliv firemní aranžmá nebo kytici na vaší recepci.

 

Unikátní služba – individuální kódy pro firmy

Rádi byste obdarovali obchodní partnery, obchodníky nebo zaměstnance řezanými květinami a kyticemi, ale netušíte, jak by měly vypadat, aby opravdu potěšily? Vytvoříme Vám individuální kódy v požadovaném počtu a ceny, pod kterým si vaše firma objedná květiny nebo dárkové koše a pralinky. Určitě všechny obdarované tato květinová pozornost potěší. :-)

Po zadání Vašeho firemního kódu jim doručíme vybrané květiny, kytice, dárkové koše ZDARMA. Pro Vás bude tato varianta naprosto bez starostí. Květiny Expres Vaší firmě jen 1x měsíčně vystaví fakturu za odebrané květiny. V případě potřeby je možno nastavit měsíční limit a domluvit maximální cenovou hladinu.

Teď už si nemusíte dělat starosti, abyste ve firmě nezapomněli obstarat květinovou výzdobu nebo někoho květinami obdarovat. S námi to půjde lehce, stylově a pohodlně.
Zde uvádíme alespoň pár příkladů akcí, které jsme již realizovali. 

Kontakt pro firemní zakázky:

Monika Dušková

Tel: 603 719 078

Email: info@kvetinyexpres.cz

 

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody