• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Prodej řezaných květiny

Řezané květiny, máte rádi plnou vázu řezaných květin jen tak „navolno“? Rádi tvoříte, aranžujete nebo si vážete řezané květiny sami? Pak jste tady správně. Připravili jsme pro Vás kategorii jednotlivých druhů řezaných květin které prodáváme dle vašeho počtu květů. Které květina je ta vaše oblíbená? Rozpustilé karafiáty, chryzantémy, zářivé germínky, gerbery, vznešené růže, voňavé lilie nebo snad svěží a veselé tulipány?

Minimální prodej řezaných květin je u každé květiny nastaven individuálně. Určitě se vaše aranžmá z řezaných kytek stane ozdobou každého interiéru i uspokojí Vašeho tvůrčího ducha. Mohou se stát také krásným dárkem. Prodej řezaných květin, zde si vybrat svůj oblíbený druh květin nebo si sestavit ideální květinový pugét květin do vázy. Druhy řezaných květiny přidáváme na web dle květinové sezóny, kdy jsou jednotlivé druhy květin v plné síle.

Každá řezaná květina má svůj ojedinělý význam. Každá květina dokáže člověku něco říct. Některé vyjadřují dlouhodobou lásku, některé lásku na první pohled. Jiné dají najevo člověku úctu a další utvrdí v nerozlučném přátelství. A tak mnozí z nás květiny použijí, aby svým nejbližším dali najevo své emoce beze slov. Když porozumíme řeči květin a budeme dávat jimi najevo své city a emoce, pak můžeme vytvářet kombinace, které naše nejbližší potěší. Ceny květin jsou uvedené za jeden kus.

Řezané kytky do vázy od KvětinyExpres.cz,

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody