• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Červená růže Red Naomi

Růže Red Naomi, nádherná růže z mechovými okvětními lístky, krásný tvar květů, růže která krásně voní. Jedna z nejkvalitnějších a nejlepších růží na světě.

  • 89 Kč
+49 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+236 Kč

Bohemia sekt Brut 0,75l

+299 Kč

Skleněná váza 35cm

+157 Kč

Raffaello 150 g

+209 Kč

Lindt Lindor 200 g

+329 Kč

Mionetto Prosecco Prestige D.O.C. sekt brut

Nádherná růže Red Naomi z mechovými okvětními lístky, velký květ krásných tvarů. Tato ušlechtilá růže Red Naomi krásné voní. Růže Red Naomi jsou jedny z nejkrásnějších a nejoblíbenějších růží na trhu. Jsou známé svou krásnou a intenzivní rudou barvou a velkými květy. Tyto růže jsou oblíbené pro různé příležitosti, včetně svateb, romantických gest a jiných oslav.     Jméno růže: růže Red Naomi    Původ růže: Holandsko, pěstitel Porta Nova Kvalita růže: A1 (nejvyšší kvalita růže) délka 70 cm Ke každé květině přidáváme vzkaz a výživu ZDARMA. Rozvoz květin při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Případný vzkaz ke každé květině a kytici si zvolíte v objednávkovém formuláři. Objednejte květiny online nebo nás navštivte v naše květinářství v Praze. Cena růže Red Naomi za 1 kus

 

 
Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody