• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinářství Praha Strašnice

Květinářství Strašnice Praha, nabízí denně čerstvé řezané květiny a pokojové rostliny které nakupujeme od vybraných pěstitelů z Holandska a Ekvádoru a ČR v té nejlepší kvalitě 3x v týdnu.

V naší květinové nabídce najdete široký sortiment řezaných sezonní květiny, hrnkové květiny dle sezóny, velkokvěté růže, růže všech délek stonku a barvy, ale i velice oblíbené trsové růže. Naším svatým grálem je sezónost, květiny z kterých připravujeme moderní kytice a květinové aranžmá, nakupujeme 3x v týdnu na Holandské burze. Naše kamenné květinářství Praha Strašnice je jedno z největších květinářství v Praze 10. Naše floristky Vám rádi poradí a pomohou vytvoří ty nejkrásnější kytice z aktuální nabídky sezonních řezaných květin podle Vašich představ.

 

květinářství KvětinyExpres-cz

Rozvoz květin Praha: naši kurýři vám přivezou kytku než řeknete borůvkový koláč :-)

 

Nejnovější dárkové kytice v roce 2022

 

 

Kytice k narozeninám 

V naší speciální narozeninové kategorii kytic najdete ty nekrásnější gratulační kytice, květinové vazby a kytice k narozeninám. Stačí si jen představit, jaké květiny nebo barvy květin má oslavenec rád a podle toho mu „květinový dárek“ vybrat. 

Růže a kytice z růží

V naš online květinové nabídce máme velký výběr kytic růží, zde najdete ty nejkrásnější růže všech barev. Kytice růží, trsové růže, velkokvěté růže na vysokém stonku v nejvyšší A1 kvalitě pro Vás pečlivě vybíráme u špičkových pěstitelů růží v Holandsku a Ekvádoru.

Belgické pralinky a čokolády Leonidas 

v naší nabídkce najdety luxusní pralinky a čokolády Leonidas a Lindt které můžete poslat obdarovanému ke květinám a kyticím

Svatební kytice a svatební dekorace

Každá svatební kytice, která pochází z našich rukou, je originál. Naše květiny i služby se vyznačují vysokou kvalitou, prioritní je pro nás individuální přístup a snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc. Pro inspiraci  jaké květinové variace lze zvolit, navštivte také kategorii svatební kytice

Domluvte si termín, který Vám vyhovuje, s naší floristkou minimálně dva týdny před termínem Vaší svatby

Smuteční kytice a smuteční věnce

Naše kamenné květinářství v Praze 10 sídlí pod Strašnickými hřbitovy, nabízíme smuteční kytice, smuteční věnce a smuteční stuhy s potiskem. Smuteční stuhy jsou součástí smutečních kytic a smutečních věnců, kondolenci na smuteční stuhy napíšete při objednávce online.

Všechny smuteční kytice a květiny vám doručíme na vámi určené místo (obřadní síně, kostel nebo domů), včeně smutečních květinovýh dárů na pohřeb.

Doplňkový sortiment dekorací a váz

Kromě čerstvých květin zde můžete zakoupit různé dekorace, vázy, pralinky, prosecca a vína, stuhy a další sortiment.

Dárkové koše

Naše floristky připravují i dárkové koše a dárkové boxy, na naší nabídku dákových košů se můžete podívat zde

Naše online květinářství v Praze 10 Vám veškeré květiny a kytice doručí po Praze do 120 minut od objednání, při objednávce květin nad 1000 Kč doprava zdarma v pracovní dny, cena rozvoz květin 119 Kč. Díky vlastní dopravě máme jeden z nejlevnějších rozvoz květin v Praze

 

Kde najdete naše květinářství v Praze 10 

Za Strašnickou vozovnou 2523/7, 100 00 Praha 10 - Strašnice

odkaz adresy provozovny 


Otevřeno: Po - Pá od 8:00 hod. - 18:00 hod. 
Kontakt: +420 605 295 636

kvetinářství Strašnice      

 

Těšíme se na vaši návštěvu v našem kamenném květinářství Praha team KvětinyExpres.cz

 

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody