• +420 605 295 636

Doprava od 1000 Kč zdarma.

Květinářství Praha StrašniceKvětinářství Praha  Strašnice nabízí denně čerstvé květiny které nakupujeme od vybraných pěstitelů z Holandska a Ekvádoru v té nejlepší kvalitě.

V naší květinové nabídce kamenného květinářství v Praze Strašnicích najdete široký sortiment řezaných sezonní květiny, hrnkové květiny dle sezóny,  růže všech velikostí stonku,  velikosti květu a barvy, v naší nabídce najdete i velice oblíbené Trsové růže. Naše floristky Vám rádi poradí a pomohou vytvoří ty nejkrásnější květinové vazby z aktuální nabídky sezonních květin podle Vašich představ.

Naše kamenné květinářství v Praze 10 sídlí pod Strašnickými hřbitovy, nabízíme smuteční kytice, smuteční věnce a stuhy s potiskem v expresním čase doručení smutečních kytic.

Kromě čerstvých květin zde můžete zakoupit různé dekorace, vázy, vazby, pralinky, vína, stuhy a další sortiment. 

Naše online květinářství v Praze Vám veškeré květiny a kytice doručí po Praze do 90 minut od objednání, při objednávce květin nad 1.299 Kč doprava zdarma v pracovní dny, cena rozvozu květin 99 Kč


Kde nás najdete:

Roh ulice Za Strašnickou vozovnou 1343/6 a Krátká, 100 00  Praha 10 - Strašnice

odkaz adresy provozovny Otevřeno: Po - Pá od 8:00 hod. - 18:00 hod. 
Kontakt: +420 605 295 636

     Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.