• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Hortenzie v květináči

Hortensie, také nazývaná hydrangea, je populární květina, která má velkou oblibu a je pěstována jak v květináči jako pokojová rostlina nebo na balkóně či terase jako venkovní květina.

  • 394 Kč
+49 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+149 Kč

Raffaello 150 g

+219 Kč

Dárkové balení čajů Romantika

+179 Kč

Leonidas Ballotin 100g

+329 Kč

Mionetto Prosecco Prestige D.O.C. sekt brut

+1 199 Kč

Květinový box mix

Hortensie, také nazývaná hydrangea, je populární květina, která má velkou oblibu a je pěstována jak v květináči jako pokojová rostlina nebo na balkóně či terase jako venkovní květina. Při pěstování hortenzie v květináči je důležité zajistit rostlině dostatečnou zálivku a půdní směs bohatou na živiny. Půda by měla být vlhká, ale ne přemokřená, a měla by obsahovat hodně humusu. Rostlinu je třeba pravidelně hnojit, aby měla dostatek živin pro kvetení.

Výška Hortenzie 25 cm, průměr květináče 12cm.

Bez keramického obalu

Dodání do 3 pracovních dnů

Výběr Hortenzie ze čtyř barev: Bílá, Modrá, Červená, Růžová. 

Barvu prosím specifikujte do poznámek. 

Hortenzie kvetou v létě a na podzim a bývají v různých barvách, včetně bílé, růžové, fialové a modré. Barva květů závisí na pH půdy, ve které rostlina roste. Pokud je půda kyselá, květy budou modré a pokud je půda alkalická, květy budou růžové až červené. Pokud chcete mít modré květy, můžete do půdy přidat hliník, pokud chcete růžové květy, můžete do půdy přidat vápník.

Hortenzie jsou relativně snadno udržovatelné rostliny, které potřebují jen trochu péče a pozornosti. Pokud budete dbát na správnou zálivku, hnojení a umístění rostliny na světlé místo s dostatečným stínem, můžete se těšit na krásné květy a zdravou rostlinu. Na zimu není potřeba uklízet a zazimovávat. Pokvete Vám opakovaně každý rok.

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody