• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Smuteční kytice a věnce

Smuteční kytice a smuteční věnce jsou nedílnou součástí posledního rozloučení. Naše online květinářství KvětinyExpres.cz jsme pro Vás připravili širokou nabídku velmi vkusných smutečních vazeb ve variantách smutečních věnců nebo smutečních kytic na položení nebo do stojanu.

Pohřební kytice a pohřební věnce doručujeme přímo na místo posledního rozloučení do kostela, smuteční síně nebo na Vámi určené místo po celé ČR. Smuteční věnce, smuteční kytice doručíme na zadané místo zhruba hodinu až dvě před smutečním obřadem. Smuteční kytice a smuteční věnce umístí přímo do smuteční síně a vystaví se dle protokolu.  V pracovní dny je v Praze doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč. 

Všechny smuteční věnce a smuteční kytice jsou včetně smuteční stuhy (barvy smutečních stuh, bílá, vínová, černá, stříbrná, zlaté) s vaším vlastním textem, smuteční stuhy jsou součástí smuteční kytic a smutečních věnců. Mezi nejčastější texty patří Na rozloučenou..., Rodina..., S úctou..., Poslední sbohem..., Vzpomínáme..., S láskou..., S láskou v srdci..., Nikdy nezapomeneme... a další. Veškeré naše smuteční vazba a smuteční věnce připravujeme s velkou pečlivostí.

Objednávky na smuteční věnce a je nutné vytvořit v pracovní dny s minimálně 24 hodinovým předstihem. Vypichované smuteční kytice a smuteční květiny na položení je možno doručit do 3 hodin od vytvoření on-line objednávky. Nevíte si rady, nebo si nejste jisti jaké květiny se hodí na pohřeb, nebo jak vybrat pohřební kytici, podívejte se na náš blog. KvětinyExpres.cz mají nastavenou cenu smutečních kytic a smutečních věnců od základních kytic po bohatě zdobené smuteční kytice a věnce.

Potřebujeme poradit ohledně výběru smuteční kytice a smutečního věnce, vytvořit smuteční věnec nebo smuteční kytici na zakázku, napište nám nebo zavolejte +420 605 295 636

 

Kytky na pohřeb od KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody