• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Smuteční kytice a věnce

Smuteční kytice a smuteční věnce jsou nedílnou součástí posledního rozloučení. Online květinářství KvětinyExpres.cz jsme pro Vás připravili širokou nabídku velmi vkusných smutečních vazeb ve variantách smutečních věnců nebo smutečních kytic na položení.

Pohřební kytice a pohřební věnce doručujeme přímo na místo posledního rozloučení do kostela, smuteční síně nebo na Vámi určené místo po celé ČR. Smuteční věnec, smuteční kytici doručíme na zadané místo zhruba hodinu až dvě před smutečním obřadem. Poté se smuteční kytice, smuteční věnce umístí přímo do smuteční síně a vystaví se dle protokolu.

V nabídce máme také možnost tisku smuteční stuh (barvy smutečních stuh, bílá, vínová, černá, stříbrná, zlaté) s vybraným textem nebo vlastním textem, smuteční stuhy jsou součástí smuteční kytic a smutečních věnců. Mezi nejčastější texty patří Na rozloučenou..., Rodina..., S úctou..., Poslední sbohem..., Vzpomínáme..., S láskou..., S láskou v srdci..., Nikdy nezapomeneme... a další. Veškeré smuteční květiny a smuteční vazby připravujeme s velkou pečlivostí.

Objednávky na smuteční věnce a je nutné vytvořit v pracovní dny s minimálně 24 hodinovým předstihem. Vypichované smuteční kytice a smuteční květiny na položení je možno doručit do 3 hodin od vytvoření on-line objednávky. Nevíte si rady, nebo si nejste jisti jaké květiny se hodí na pohřeb, nebo jak vybrat pohřební kytice, napište nám nebo zavolejte.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody