• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Smuteční věnec Blue light

Smuteční věnec o průměru 60 cm je vytvořen ze záplavy květů bílé a modré barvy. Základem této smuteční květinové vazby jsou bílé trsové růže.

  • 6 320 Kč
Velikosti

Smuteční věnec který působí velice čistě a dominantně o průměrech (malý: 40cm, střední viz foto 60cm a velký 80cm) je vytvořen ze záplavy květů bílé a modré barvy. Základem této květinové vazby jsou bílé trsové růže, vzdušná bílá eustoma, drobné bílé kvítky chryzantém, modré eryngium, veronika a limonium. Vše zvýrazňuje sytá zeleň. Smuteční stuha je součástí věnce, není je třeba objednávat. Pokud máte speciální přání na barvu stuhy, stačí specifikovat do poznámek. Text na stuhu uveďte do kolonky Vzkaz nebo Poznámka. Smuteční stuhy jsou tištěné a mají 2 cípy. Nejčastější slovní spojení: Na rozloučenou / S Úctou /  Vzpomínáme / S Láskou /  Poslední sbohem...

Složení smutečního věnce: oasis podložka věnec, trsová růže, eustoma, chryzantéma, veronika, limonium, eryngium, smuteční stuha s potiskem. 

Smuteční věnec na fotce je znázorněna ve střední velikosti 60cm. 

Kvalita květin ve smutečním věnci: A1 (nejvyšší kvality), průměr 40, 60 a 80cm. 

Rozvoz smutečních kytic a věnců při nákupu nad 1000 Kč zdarma.

Smuteční věnce doručujeme do 24hodin, doručení smutečních kytic v Praze do 120 minut od objednávky. 

Případnou kondolenci na smuteční stuhu si zvolíte v objednávkovém formuláři.

Objednejte květiny online nebo nás navštivte v našem květinářství v Praze.

 

 

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody