• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Affiliate program

Vydělejte 10% z každé objednávky, abyste přivedli zákazníka!

Účast v affiliate programu je bezplatná a umožňuje partnerům získat odměnu za umístění odkazů nebo odkazů na jejich webové stránky a nabídnout doručení a doručení květin Praha, Ostrava, Brno, Bratislava nebo konkrétní produkt. Za všechny transakce provedené zákazníky, kteří klikli na tento odkaz, získají partneři provizi. V současné době je pro partnery stanovena minimální provize ve výši 10% a pro dlouhodobou spolupráci je možné získat až téměř 15%. Nejprve je nutné dosáhnout obratu 50 000 Kč / měsíc, minimálně po dobu 3 měsíců.

Naše webové stránky jsou postupně optimalizovány tak, aby bylo dosaženo co nejvyššího konverzního poměru. Tato optimalizace zvyšuje šanci na získání cílové odměny.

Odměny vyplácí každý měsíc prostřednictvím partnerského systému od CJ společnost Conversant (dříve Commission Junction).

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na adrese info@kvetinyexpres.cz nebo se zaregistrujte.

Pro partnery affiliate programu

Co musím udělat?

1. Zaregistrujte se v přidružené síti CJ.

2. Zašlete správný odkaz (banner, text, odkaz, obrázek) na váš web nebo blog, váš facebook nebo jiná místa na internetu.

3. Pomocí tohoto odkazu můžete potenciální zákazníky poslat na adresu Flower Expres na adrese www.kvetinyexpres.cz.

4. Počkejte na provize.

Zaregistrovat se do programu

Detail programu pro již registrované

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody