• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Ceník rozvozu květin v Praze a ČR

Ceník doručení v Praze a v ČR  pracovní dny víkend a svátky
Doručení Praha v časových oknech v den objednání  119 Kč 199 Kč
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč v pracovní dny     0 Kč 199 Kč
Expresní doručení květin Praha 90 až 120 minut 179 Kč  
Doručení okolí Prahy do 20 km v časových oknech  269 Kč 269 Kč
Doručení v ČR kurýr EMS 199 Kč  
 

 

 

Rozvoz květin v Praze a celé ČR

Zeptejte se na rozvoz květin, v pravém dolním rohu webu je chat kde vám rádi odpovíme na dotazy ohledně doručení květiny.

 

kraje

 

https://kvetinyexpres.cz/rozvoz-kvetin-v-cr

 

Bezpečná a rychlá platba.

Neplaťte žádné poplatky za převod peněz a zvolte bezpečnou platbu online kreditní kartou.

Zdarma doprava květin po Praze

Při objednávce nad 1 000 Kč dovezeme kytici až domů či kanceláře zdarma a rychle.

Garantujeme čerstvost květin.

Každý den čerstvé květiny, pečlivě připravené v každém ohledu.

Přání ke květině ZDARMA

K objednané květině Vám zdarma přiložíme přání s Vaším vzkazem.

 


Kompletní informace o dopravě a rozvozu květiny, kytic

Poplatek za dopravu se vždy odvíjí od zadané adresy, času a data doručení. Vždy je důležité uvést přesnou adresu, pokud je doručení do nemocnice, důležitou informací pro kurýra je zda se jedná o zaměstnance či pacienta, zadat oddělení, popřípadě číslo pokoje dané osoby. Pokud bude kurýr doručovat květinu příjemci do zaměstnání uveďte vždy firmu, ve které jej najdeme. Předejdeme takto mnoha problémům při samotném doručení.

V Praze spolupracujeme již desátým rokem s dceřinou společností Airway s.r.o., všichni kurýři této společnosti jsou řádně proškoleni a dodržují veškerá pravidla, která jsou dána při doručení a převozu květin. Kurýři mají k dispozici aplikaci v telefonu, kde vidí všechny informace o příjemci spolu s případnou poznámkou v objednávce. Fakturu ani údaje o odesílateli nemá kurýr k dispozici a k těmto údajům nemá přístup. 

CENA ROZVOZU KVĚTIN EXPRES PRAHA A OKOLÍ 

1)    Expres rozvoz květin do 90 minut - toto doručení je možné pouze po městě, doručení objednávky je od 90 – 120 minut od přijetí objednávky max. však do 18 hodin. Cena doručení je zpoplatněna částkou 179 Kč
 

2)     Rozvoz květin v Praze v pracovní dny - pokud je Vaše objednávka nad 1000 Kč je pro Vás doručení v rámci města do 18 hodin zdarma, pokud je Vaše objednávka v ceně nižší, je zpoplatněna doprava částkou 119 Kč 


3)     Rozvoz květin po Praze a okolí o víkendu a svátcích -  při doručení objednávky o víkendu a svátcích i v rámci doručení po městě neplatí možnost doručení zdarma při objednávce nad 1 000 Kč. Cena dopravy je pevně stanovená bez ohledu na cenu objednávky částkou 199 Kč

 

CELÁ ČESKÁ REPUBLIKA PŘES SLUŽBU KURÝR EMS

Kde všude doručujeme květin a kytice přes službu kurýr EMS do druhého dne.

Služba kurýr EMS s doručením do druhého dne s garancí doručením do 14 hodiny za cenu 199 Kč po celé ČR

Jak probíhá doručení květin a kytic poštou si můžete přečíst zde

                  

TERMÍN DORUČENÍ

Termín doručení je vždy rozptýlen v daném časovém okně tzn.  zadáváte doručení v 10 hodin,objednávku Vám doručíme v časovém okně X/Y hodin. Pokud si nejste jistí zda příjemce bude v daném čase na místě doručení, napište do poznámky pro kurýra informaci o nutnosti kontaktovat danou osobu s ověřením času doručení.

 

VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVKY

V čase určené dispečinkem vyzvedne kurýr objednávku na provozovně, kde mu jsou předány i případné doplňky ke květině. Kurýr je zde také informován, pokud nás odesílatel kontaktoval s případnými změnami v doručení či doplňujícími informacemi.

 

DORUČENÍ OBJEDNÁVKY

Jakmile kurýr přijede na adresu doručení, vyhledá příjemce a objednávku mu předá. Ve chvíli, kdy je objednávka doručena, Vám kurýr přes aplikaci v telefonu zašle email s informací o doručení. V případě, jakéhokoliv problému při doručení se s námi kurýr spojí a my vás budeme informovat a nenadálou situaci řešit. /příjemce není na místě doručení,nereaguje na zvonek ani telefon atd/. Pokud není příjemce na místě doručení je vždy možnost zanechat objednávku u sousedů, na recepci apod.

Vždy se snažíme udělat vše pro to, aby objednávka byla v pořádku doručena.

 

Věříme, že s naší službou budete spokojeni a oceníme Vaše  recenze na Googlu

 

 

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody