• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Kytice na Den matek

Den matek je svátek slavený na různých datumech po celém světě, aby se oslavila a uctila matka a mateřství. Tento svátek je příležitostí k vyjádření lásky, vděčnosti a ocenění matkám za jejich obětavost, péči a lásku, kterou věnují svým dětem.

Datum a způsob oslavy Dne matek se liší v závislosti na zemi. V některých zemích, jako je Spojené státy, je Den matek slaven druhou neděli v květnu. V jiných zemích, například ve Spojeném království, je slaven čtvrtou neděli postní. Existují také země, které slaví Den matek v jiných měsících.

Během Dne matek jsou děti a rodiny povzbuzovány k projevu lásky a péče vůči svým matkám. To se může projevovat různými způsoby, jako jsou dary, květiny, dopisy, překvapení nebo společné aktivity. Mnoho lidí také tráví čas se svými matkami, chodí na večeři, piknik nebo společně podnikají aktivity, které matce udělají radost.

Den matek je také časem, kdy jsou oslavovány všechny ženy, které plní mateřskou roli, včetně babiček, tchyní, nevlastních matek a dalších žen, které se starají o děti. Je to příležitost pro uznání a ocenění všech, kteří přispívají k péči a výchově dětí.

Oslava Dne matek má dlouhou historii a je součástí mnoha kultur a tradic. Je to příležitost k vyzdvihnutí a oslavě mateřské lásky a důležité role, kterou matky hrají ve světě.

Kytice na Den matek, pošlete přes naše online květinářství, které jí připomenou, jak skvělou maminkou je. Od elegantních kytic a krásných růží ke Dni matek až po dárkové sety nebo koše – vyberte mamince květinový dárek, kterého si bude vážit a udělá jí velikou radost že na ní myslíte. Potřebujete dárek na poslední chvíli? Díky doručení mnoha krásných květin a dárků ke Dni matek ve stejný den není nikdy pozdě poslat mamince úsměv! Vaše maminka zaslouží to nejlepší, je proto čas obrátit se na KvětinyExpres.cz pro doručení květin ke Dni matek, které ji zahřeje u srdce a vykouzlí úsměv na její krásné tváři.

Výběr dárkové kytice, která se jí bude určitě líbit, může být i součástí zábavy, někdy může být obtížné vymyslet něco tak výjimečného. Díky našemu přehlednému květinovému webu můžete získat ty nejlepší nápady na květin a dárky ke Dni matek a rozhodnout se, jaký dárek by byl pro vaši maminku nejlepší. Nejoblíbenější květiny ke Dni matek Tulipány, Růže, Pivoňky, Iris, Hortenzie, Lilie, Heřmánek Nejběžnější nebo nejoblíbenější květina závisí na tom, kterou květinu má vaše maminka nejraději. Protože svátek Den matek připadá na jaro, vybírejte jarní barevné kytice. Ukažte mamince, že vám záleží na jejích oblíbených květinách ke Dni matek - pošlete pralinky s květinami a proseccem nebo vínem, které má vaše maminka opravdu ráda a zvolte nedělní doručení kytice ke dni matek. Doručujeme květin na Den matek? Samozřejmě! Máme nádhernou sbírku místních květinářství, která by se skvěle hodila k doručení na Den matek. Nabízíme doručení květin pro maminku, ať už si vyberete doručení na Den matek ve stejný den, nebo si ho naplánujete dopředu.

Proč dáváme řezané květiny a kytice ke Dni matek? Květiny symbolizují život a plodnost a kdo jiný by to měl lépe reprezentovat než naše vlastní matky. Darování květin ke Dni matek možná nepatří mezi nejstarší tradici, ale dává nám možnost oslavit jednu z nejdůležitějších osob v našem životě. Den matek se slaví na jaře a jak lépe oslavit toto období než darováním květin, které představují radost a život.

Kytice pro maminku od KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody