• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Pokojové rostliny

Pokojové rostliny, které se obvykle pěstují uvnitř domů, bytů a dalších vnitřních prostorů. Tyto rostliny mají schopnost růst a přežívat v různých světelných podmínkách, obvykle v nižších intenzitách světla, a jsou vhodné pro prostředí s omezeným přístupem slunečního záření. Jsou populární pro svou schopnost přinést přírodní krásu a zelený prvek do interiéru. Existuje mnoho různých druhů pokojových rostlin, které se liší ve tvaru, velikosti, barvě a nárocích na péči.

V kategorii pokojových rostlin najdete, většinu známých pokojových rostlin a některé sukulenty. Kategorii budeme postupně rozšiřovat o rostliny a květiny v květináči a další pokojovky. Dnes není problém si objednat i pokojové rostliny online, nebo si je můžete vyzvednou v naše květinářství Praha 10 Strašnice. Jakoukoliv objednanou pokojovou rostlinu vám rádi přivezeme domů nebo do práce.

 

Pokojoverostliny od KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody