• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Pokojové rostliny

Pokojové rostliny, které se obvykle pěstují uvnitř domů, bytů a dalších vnitřních prostorů. Tyto rostliny mají schopnost růst a přežívat v různých světelných podmínkách, obvykle v nižších intenzitách světla, a jsou vhodné pro prostředí s omezeným přístupem slunečního záření. Jsou populární pro svou schopnost přinést přírodní krásu a zelený prvek do interiéru. Existuje mnoho různých druhů pokojových rostlin, které se liší ve tvaru, velikosti, barvě a nárocích na péči.

V kategorii pokojových rostlin najdete, většinu známé pokojové květiny a některé sukulenty. Kategorii budeme postupně rozšiřovat o rostliny a květiny v květináči a další pokojovky. Dnes není problém si objednat i pokojové rostliny online, nebo si je můžete vyzvednou v naše květinářství Praha 10 Strašnice. Jakoukoliv objednanou pokojovou rostlinu vám rádi přivezeme domů nebo do práce.

 

Pokojoverostliny od KvětinyExpres.cz s doručení domů nebo práce

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody