• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Monstera deliciosa

Monstera deliciosa včetně retro plechového květináče. Většina druhů má rozměrné a děrované listy, Monstrea vyžaduje rosení listů.

  • 420 Kč
+49 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+229 Kč

Skleněná váza 25 cm

+157 Kč

Raffaello 150 g

+289 Kč

Santero Prosecco DOC extra dry

+594 Kč

Leonidas Dora

+209 Kč

Lindt Lindor 200 g

+329 Kč

Mionetto Prosecco Prestige D.O.C. sekt brut

+1 199 Kč

Květinový box mix

+34 Kč

Přání k narozeninám

Monstera patří do rodu rostlin z čeledi árónovité, tyto květina v tropické Americe má mohutné liány. Většina druhů má rozměrné a děrované listy. Plodem této rostliny které je 40 druhů jsou bobule. Mostera je rozřířená ve vlhkých tropech střední Ameriky. Monstrea vyžaduje rosení listů, zaléváme 1 až 2 týdně. Plechový obal je součástí rostliny.

Monstera deliciosa je opadavý strom, který může dorůst až do výšky 10 metrů ve svém přirozeném prostředí. V kultivovaném prostředí je však často pěstována jako rostlina ve velkém květináči nebo jako liána, kterou se podpírá. Její velké, sytě zelené listy mají charakteristické díry nebo otvory, které jim dávají dekorativní vzhled a přispívají k jejich popularitě.

Monstera deliciosa se také vyznačuje svou snadnou péčí a schopností přežít v různých podmínkách. Potřebuje jasné, nepřímé světlo, ale vyhýbá se přímému slunci, které by mohlo spálit její listy. Je vhodné ji pravidelně zalévat a udržovat mírně vlhkou půdu, ale zároveň je důležité, aby měla dostatek prostoru pro odtok vody. Vhodným prostředím pro růst monstery je také mírně vlhká a teplá atmosféra.

Monstera delicioza velikost rostliny cca 60 centimetrů

Ke každé pokojové rostlině přidáváme přání ZDARMA.

Rozvoz pokojových rostlin při nákupu nad 1000 Kč zdarma.

Doručení květin v Praze do 120 minut od objednávky

Případný vzkaz ke každé květině a kytici si zvolíte v objednávkovém formuláři.

Objednejte květiny online nebo nás navštivte v naše květinářství v Praze.

Cena Monstera včetně plechového květináče

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody