• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Smuteční věnec Germínky

Smuteční věnec o velikosti 60 cm, je vhodný k položení nebo do stojanu. Základ je tvořen sytě zeleným chvojím. Věnec je bohatě zdobený červenými germínkami.

  • 3 040 Kč
Velikosti

Klasický smuteční věnec (pohřební věnec) o průměru 60 cm je vhodný k položení nebo do stojanu. Základ je tvořen sytě zeleným chvojím. Věnec je jednostranně bohatě zdobený červenými germínkami, zelení a palmovými listy. Smuteční stuha je součástí smutečního věnce. Pokud máte speciální přání na barvu stuhy, stačí specifikovat do poznámek. Text na stuhu uveďte do kolonky Vzkaz nebo Poznámka.  Smuteční stuhy jsou potištěné a mají 2 cípy. Nejčastější slovní spojení: Na rozloučenou / ..., S Úctou / ..., Vzpomínáme / ...., S Láskou / ..., Poslední sbohem / ...

Složení smutečního věnce: věnec 60 cm průměr, chvojí, germiny, zeleň, smuteční stuha s potiskem

Smuteční květina na fotce je znázorněna ve střední velikosti. Ve velikosti malá a velká se pouze mění počet květin v daném věnci. 

Rozvoz smutečních kytic a věnců při nákupu nad 1000 Kč zdarma.

Smuteční věnce doručujeme do 24hodin, doručení smutečních kytic v Praze do 120 minut od objednávky.

Případnou kondolenci na smuteční stuhu si zvolíte v objednávkovém formuláři.

Objednejte květiny online nebo nás navštivte v našem květinářství v Praze.

 

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody