• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Růže na Valentýna

Jedna z nejoblíbenějších kategoriích růže na Valentýna, růže na Valentýna jsou věčná klasika, růže se nejvíce prodávána na svátek zamilovaných Sv. Valentýna který se slaví každý rok 14 února. Za tradicí obdarování květin na Sv. Valentýna stojí švédský krále Karel II. který propagoval jazyk květin kterému se naučil při cestě do Persie. V naší kategorii růží najdete všechny možné druhy této květiny, od růží, trsových růží, kytice růží a růže ve kyticích 100 a 50 růží. Nabízíme více než 10 druhů řezaných růží které prodáváme volně a na 30 kytice růží, růže na Valentýna nakupujeme od vybraných pěstitelů z Ekvádoru, Kolumbie a Holandska.

Růže Valentýn

Trsové růže

Barvy růží na Valentýna:
Bezesporu nejoblíbenější barva růží na Valentýna je barva červené růže která se pěstuje v mnoha ostínech, od světlejší červené až po sytě rudou barvu růží.

Valentýnská červená růže je tradiční květinový symbolem lásky a náklonnosti. Valentýnská kytice červených růží je perfektním dárkem tomu komu chceme říci miluji tě.
Mezi naše nejoblíbenější růže na Sv. Valenýna jsou růže red Naomi od firmy Porta Nova která pěstuje jedny z nejlepších růží na světě, jako další červené růže prodáváme Ekvádorské růže Freedom a Exlorer které mají krásný tvar květu a dlouho vydrží čerstvé a drží tvar květu.Valentýnská fialová růže je symbolem okouzlení. Tyto pocity z vašeho prvního rande a prvního polibku mohou být jedním z důvodu doručení kytice fialových růží na Valentýna. Bílé růže jsou symbolem svatby, takže tyto růže jsou perfektním dárkem k zasnoubení.

Červené růže k Valentýnu

Žluté růže jsou symbolem přátelství, žluté růže můžete poslat přítelkyni na Valentýna, pošlete své úžasné kamarádce květinové aranžmá z žlutých růží.
Růžové růže jsou romantické, ale ne tolik jako červené růže, ve smyslu výrazu náklonnosti jsou růžové růže zábavnou volbou na Valentýna pro dlouholetou přítelkyni. Růžové růže lze smíchat s jinými květinovými stonky, včetně lilií nebo orchidejí, a doplnit tak moderní kytici růží. Růžové růže jménem Adél nebo Haven nakupujeme od Holandských pěstitelů, tyto růže mají krásný a jemný nádech růžové barvy.
Na přáníčko, která je dodávána ke kyticím růží, napište svůj zamilovaný vzkaz a nechce si doručit růže našimi proškolenými kurýry domů nebo do práce.

 

 

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody