• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Červené růže Red Naomi

To jsou romantické rudé růže s nádhernou sytou barvou. Odrůda Red Naomi je nejznámější červená růže a najdete jí proto i naší nabídce v kategorii vazby z růží. Červené – rudé růže jsou nejvyhledávanější, pokud jde o růže jako celek. Pokud hledáte červené růže, je Red Naomi nejoblíbenější, za ní vede hned žebříček růže Rhodos, Explorer a Freedom.  Červená růže je krásné vyjádření lásky a romantiky. Red Naomi tou pravou růží pro vás! Růže Red Naomi znamená vášeň a romantiku. Je tím nejlepším dárkem pro vaši drahou polovičku. Tato ikonická červená růže je pěstovaná v Holandsku a vyznačuje se sametově červenými okvětními lístky, které se postupně otevírají. Její dlouhé stonky o délce 50 - 80 centimetrů s překvapivě malým počtem trnů dělají z této červené růže skutečnou eleganci. Růže Red Naomi má velké poupě o průměru až 7 centimetrů. Červené poupě má mnoho okvětních lístků a nese jemnou růžovou vůni. Díky vynikající dlouhé životnosti si růže ve váze užijete naplno. Je zde však důležité se o růže starat a každé dva dny zastříhávat, včetně výměny vody. Zde je dobré dát růže na výživu, kterou dáváme ke každé kytice zdarma.

Naše zkušenosti a historie nám říká, že tyto růže Red Naomi jsou nejoblíbenější červenou růží, kterou můžete u nás v online květinářství najít.

 

 

Všechny růže na našem webu, které nabízíme, pocházejí přímo od pěstitele, takže můžeme zaručit kvalitu těchto elegantních červených růží. Bereme jednotlivé odrůdy, které jsou známe a jsou vyzkoušené pro svou kvalitu.

Růže máme vždy skladem a tak můžeme ihned zajistit doručení - snadno a rychle.  Počet, který si přejete doručit je jen na Vás. Růže posíláme od 1ks a v nabídce najdete i vazby po 50 a 100 kusech. Červené růže ve vazbě po více kusech udělají krásný „wau“ efekt a obdarovanému zaručí ten pravý moment překvapení!

 

 

Červené růže jsou symbolem romantiky, vášně a lásky. Ať už si necháte doručit velkou kytici červených růží, kytici červených růží s 1 bílou růží nebo 1 jedinou červenou růži, každá jedinečná růže mluví slovem lásky. Červená růže je proto dokonalým dárkem, kterým můžete projevit svou lásku. Červené růže se také často používají pro svatební vazby, dekorace a další aranžmá. Červené růže se v sudém počtu připravují i na smuteční vazby.

Chcete doručit růže Red Naomi nebo objednat jiné růže z naší nabídky? Projděte si naší bohatou nabídku růží. Věříme, že Vás jistě osloví a najde to pravé, na vyznání lásky. Růže nabízíme po celý rok. Můžete zvolit i daný počet růží, dle narozenin. V období Valentýna to jsou na našem webu z 80 % nejvíce objednávané květiny.

Červené růže si můžete objednat i anonymně a nechat je doručit přímo příjemci. K objednávce si můžete zvolit i přání a napsat osobní vzkaz, vyznání lásky apod. To, co napíšete do vzkazu, je jediná věc, kterou o vás příjemce uvidí. Pokud tedy nevyplníte své jméno, příjemce nebude vědět, kdo vám růže Red Naomi poslal. Co když bude chtít příjemce vědět, od koho růže jsou? Příjemce se nás na to může zeptat, ale my nesmíme podávat informace. Pokud takovou žádost od příjemce obdržíme, kontaktujeme Vás a zeptáme se, zda chce objednatel kontaktovat příjemce sám, nebo zda mu můžeme předat nějaké informace my. Pokud bude odpověď záporná, zůstanete po celou dobu v anonymitě. Faktura nebude součástí květinové objednávky, obdržíte ji až po doručení. Faktury posíláme e-mailem.

Chcete-li, aby vaše kytice červených růží byla ještě luxusnější a povýšit tím moment obdarování, tak kombinujte! Přidejte k růžím například Prosecco Mionetto nebo Sekt Bohemia Brut, který najdete v naší nabídce – Doplňky. Výborné šampaňské s čokoládou je originální spojení. Dále je možné k růžím zvolit pralinky Leonidas, dárkové balení nebo skleněnou vázu.  V našem internetovém květinářství vždy najdete dárek podle svých představ. Je také možné objednat 50 červených růží a k tomu například 1 bílou. Smysl tohoto spojení spočívá v tom, že počet červených nebo růžových růží znamená věk oslavence nebo počet let, které jste spolu. A bílá růže uprostřed znamená šťastný a zdravý životní rok. Červené růže jsou zkrátka ideálním dárkem pro výjimečnou osobu, na Květinách Expres si můžete snadno objednat kytici zcela podle svých představ a přání.

Pokud si přejete specifické přání, co se týče růží Red Naomi nebo vetší počet, spojte se s námi přes náš chat nebo telefonicky a určitě Vám poradíme. Na přání Vám také zpracujeme konkrétní cenou nabídku.

 

Váš květinový partner, Květiny Expres

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody