• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Brno

Rozvoz květin Brno a okolí z našeho partnerského květinářství Brno, také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze po celé ČR.

KvětinyExpres.cz - online květinářství s rozvozem květin Brno a okolí, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Brně realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. Brno je druhé největší město v České republice, květiny v Brně doručujeme více než 15 let. Za tuto dobu jsme si našli v Jihomoravském kraji velký počet zákazníků, kteří se vrací a online květinovou službu využívají již pravidelně. Rozvoz květin v Brně levně s výběrem doručení květin v časových oknech za cenu 119 Kč.

Ke květině můžete v objednávce přidat výborné víno, prosecco, pralinky Leonidas a další dárky, které jsou milou součástí řezaných květiny a kytic, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, garance doručení do 24 hodin. Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny. V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem, je možnost využít anonymního doručení květiny. V Našem květinářství online vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv kytici. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí.

Doručení květin a kytic v Brně přes naše květinářství online KvětinyExpres.cz je doopravdy snadné.

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody