• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Ostrava a okolí

Online objednávání a rozvoz květin v Ostravě

 

Rozvoz květin představují velmi oblíbenou službu, která k obdarovávání nabízí ještě přidanou hodnotu v podobě překvapení či vložení vzkazu, nebo anonymního doručení. Květiny jsou jedním z nejčastějších typů daru s řadou výhod, mezi které patří především jejich variabilita, jež obvykle navazuje na příležitost, při které jsou předávány. S moderními technologiemi přichází v posledních letech také možnost objednávat květiny po internetu, což s sebou nese celé spektrum možností vylepšení služby například o doručení ve stanovenou dobu a pestrý výběr bez nutnosti návštěvy kamenné prodejny.

Online objednávky květin

Při objednávání kytice online lze využít standardních funkcí internetového obchodu, které posouvají možnosti rozvozu květin o kousek dál a činí z něj velmi precizní službu umožňující dosáhnout vysoké spokojenosti zákazníků. Internetový obchod KvětinyExpres.cz vedle standardní nabídky služeb zahrnující výběr z kolekcí kytic dostupných celoročně i sezónně a možnosti přidání kartičky s přáním zprostředkuje také dodávku pokojových rostlin či jiného dárkového zboží (čokoláda, dárkový koš nebo box), a ve stanovenou dobu nebo prostřednictvím expres kurýrní služby. Mezi hlavní výhody lze tedy zařadit:

 

  • široký výběr dárkového zboží včetně pestré palety řezaných květů vázaných do kytic navržených podle účelu a obdarovávané osoby (od přání k narozeninám až po smuteční věnce)
  • dodání na zadanou adresu ve stanovenou dobu nebo v expres režimu
  •  květiny si vozíme z Holandska a v sezoně z ČR přímo od pěstitelů, květiny nekupujeme ve velkoobchodě 
  • objednávka z pohodlí domova (7dnů v týdnu 24 hodin) s variabilními platebními metodami
  • zaručená kvalita dána podnikatelským standardem společnosti s dlouholetými zkušenostmi
  • Cena doručení květin 119 Kč, nákup nad 1000 Kč doprava zdarma, expres doručení květin 179 Kč

 

Rozvoz květin po Ostravě

Služba KvětinyExpres.cz působí po celé České republice, a to buď z centrály nebo prostřednictvím partnerských květinářství, která sídlí ve vybraných městech. Díky tomuto pokrytí je možné dosáhnout velmi efektivní distribuce objednávek prakticky k jakémukoliv zákazníkovi. Ostrava jako největší město Moravskoslezského kraje je do této služby zahrnuta již více než patnáct let a pobočka se pyšní neustále rostoucí základnou zákazníků, kteří se k ní rádi vrací. V rámci Ostravy a přilehlého regionu funguje rozvoz květin ve variantě časových oken (tzn. ve vybraných časových úsecích je možné květiny objednat na další den) nebo v expres variantě. Objednávat lze kompletní sortiment nabízený prostřednictvím webových stránek, jelikož má služba ve městě vybudováno kompletní zázemí. Službu rozvoz květin Ostrava zajišťuje partnerské květinářství na straně poptávky pořezaných květech a vázaných kyticích, ostatní sortiment je doručován prostřednictvím EMS kurýra. Díky velmi dobrému procesnímu řešení nabízí služba velmi kvalitní produkty v rámci komplexních balíčků zahrnujících nejen dárkové předměty, ale také optimalizaci jejich objednávání a doručování.

 
Team KvětinyExpres.cz
 

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody