• +420 605 295 636

Doprava od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Ostrava


Pro zkvalitnění služeb našim zákazníkům rozšiřujeme rozvoz květin Ostrava a okolí.
Květinyexpres.cz - květinářství, online rozvoz květin a kytic. V Ostravě a okolí  je i možný rozvoz  smutečních kytic a věnců. Distribuujeme více než deset let.  Za tuto dobu jsme si  našli v Moravskoslezkém kraji velký počet zákazníků, kteří se vrací a on-line  květinovou službu využívají již pravidelně. 


V online květinovém e-shopu kvetinyexpres.cz je možno objednat rozvoz květin s doručením do 90 minut v Ostravě a okolí nejen květiny ,kytice, růže, ale i pralinky nebo dárkové koše.

V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květin a kytic spadá do okruhu Ostravy, rádi Vám poradíme a případně naceníme dopravu do vzdálenějšího místa. Řezané květiny a kytice je možno poslat i anonymně a s přiloženým vzkazem.  


V následujících městech  v okolí Ostravy realizujeme rozvoz květin (ostatní na dotaz):

Hlučín, Bohumín, Rychvald, Petřvald, Havířov, Vratimov, Šenov, Orlová, Paskov, Klimkovice

Frýdek Místek, Poruba, Svinov, Radvanice, Paskov, Bohumín, Hlučín, Vřešina, Krásné Pole, Hošťálkovice


Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

Navštivte naši speciální nabídku květin, vína a luxusních pralinek... 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.