• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Ostrava

Rozvoz květin Ostrava z našeho partnerského květinářství v Ostravě,  posíláme té dárkové kytice a řezané květiny s doplńky přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze.

Květinářství online Květiny Expres.cz v Ostravě, řezané květin, dárkové kytice a růže distribuujeme více než patnáct let.  Za tuto dobu jsme si  našli v Moravskoslezkém kraji velký počet zákazníků, kteří se vrací a online květinovou službu využívají již pravidelně. Objednání řezaných květin online s rozvoz květin Ostrava  doručením v časových oknech v den objednání.

V Ostravě realizujeme rozvoz smutečních kytic a věnců. 

V květinářství online je možno objednat rozvoz květin Ostrava,  nejen řezané květiny, kytice k narozeninám, růže, ale i pralinky nebo dárkové koše.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost květin a kvalitu uvázaných kytic

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody