• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Olomouc a okolí

Rozvoz květin Olomouc a okolí z našeho partnerského květinářství v Olomouci, také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze.

Květinářství online Květiny Expres.cz s rozvozem květin v Olomouci a okolí, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Olomouci realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce.

V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Olomouckého kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte květiny online v Olomouci celoročně, bez ohledu na sezónu.

Ke květině nebo kytici můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny a kytic, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, garance doručení do 24 hodin.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody