• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Smuteční vazby a věnce

Objednávky na smuteční věnce je nutné vytvořit v pracovní den s min. 24 hodinový předstihem, nebo dle domluvy.Smuteční kytice vytváříme od 120  do 240 minut dle náročnosti smuteční kytice s tiskem smuteční stuhy.

Květiny provázejí člověka od nepaměti, od počátku jeho narození jako vyjádření radosti nad jeho příchodem na tento svět. Jsou v životě lidí důležitou součástí k vyjádření radosti, přátelství, darem, uznáním, důkazem lásky a někdy i výrazem zklamání. Nakonec květiny provází člověka i při posledním rozloučení z odchodu z tohoto světa. Květinové dary na rozloučenou jsou nejen výrazem soucitu a smutku, ale také oceněním toho co před odchodem z tohoto světa člověk pro ostatní znamenal, a poděkování za to, že tu s námi byl.

Květiny na rozloučenou by měly být čerstvé. Umělé květiny jsou velmi neosobní a jsou tzv. putovní.

Na přání pozůstalých vytvoříme smuteční kytice a věnce dle Vašich představy. Zde se volí, barva a květina, která byla např. oblíbená. Tvar lze volit z velkého výběru: kříž na položení / do stojanu, srdce, oválná vazba, smuteční květiny se stuhou na rakev, květinová vazby na položení atd.. Velikost dle domluvy.

 

 

Vazby a věnce mohou být i se stuhou, kde se píše poslední vzkaz na rozloučenou. Stuhy jsou ve třech barevných provedení, s možností výběru písma textu.

Nejčastější vzkazy:

S úctou
Na rozloučenou
Vzpomínáme
Poslední sbohem

Při objednávání je také důležité vědět, zda půjde o smuteční obřad v kostele nebo o rozloučení v krematoriu. V krematoriu  jsou květiny vystavovány bočně a jsou buďto oválné nebo převislé.

I pohřeb má svůj protokol a květiny jsou jeho součástí. Dle protokolu na rakvi má být vazba z bílých květin za vnoučata a pravnoučata, před rakví věnec s věnováním děti, manželka / manžel a rodinný pozůstalí.

Smuteční vazby a květiny doručujeme přímo až do smuteční síně, kde bude probíhat poslední rozloučení. Zde je jen nutné v objednávce uvést jméno, datum, hodinu a místo konání pohřbu.

Dle dohod s krematoriem či kostelem lze zajistit odvoz věnců a vazeb na Váš hrob / hřbitov k uložení.

Květiny Expres Vám alespoň touto voňavou květinovou cestou zajistí důstojné rozloučení.

Smuteční vazby, věnce, stuhy a další služby na míru vám rádi sdělíme na na telefonním čísle 605 295 636 nebo mailu info@kvetinyexpres.cz.
 
 
 
 
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody