• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Smuteční vazby a věnce

Objednávky na smuteční věnce je nutné vytvořit v pracovní den s min. 24 hodinový předstihem, nebo dle domluvy. Smuteční kytice vytváříme od 120  do 240 minut dle náročnosti smuteční kytice s tiskem smuteční stuhy.

Ukázka smutečních kytic - smuteční vazba

Smuteční kytice a smuteční věnce by měly být z řezaných květin. Umělé květiny jsou velmi neosobní a jsou tzv. putovní.

Květiny provázejí člověka od nepaměti, od počátku jeho narození jako vyjádření radosti nad jeho příchodem na tento svět. Jsou v životě lidí důležitou součástí k vyjádření radosti, přátelství, darem, uznáním, důkazem lásky a někdy i výrazem zklamání. Nakonec květiny provází člověka i při posledním rozloučení z odchodu z tohoto světa. Smuteční květiny na rozloučenou jsou nejen výrazem soucitu a smutku, ale také oceněním toho co před odchodem z tohoto světa člověk pro ostatní znamenal, a poděkování za to, že tu s námi byl.

Věnce na hrob na položení

Na přání pozůstalých vytvoříme smuteční kytice a smuteční věnce dle Vašich představy. Zde se volí, barva a květina, která byla např. oblíbená. Tvar lze volit z velkého výběru: smuteční kříž na položení / smuteční věnec na hrob, smuteční kytice do stojanu, smuteční kytice na položení,  smuteční srdce, smuteční kytice na položení na rakev, oválná smuteční kytice, smuteční kytice se stuhou na rakev, květinové smuteční vazby na položení, smuteční dekorace na hrob a rakev atd. Velikost dle domluvy. Nevíte jak vybrat smuteční kytici nebo smuteční věnec pro vaše blízké, zavolejte a rádi vám poradíme.

Nabídka smuteční kytic a smutečních věnců 

 

 

 

Smuteční kytice a smuteční věnce mohou být i se stuhou, kde se píše poslední vzkaz na rozloučenou. Smuteční stuhy jsou součástí smutečních kytic a věnců. Smuteční stuhy jsou ve třech barevných provedení, s možností výběru písma textu. 

Nejčastější kondolence:

S úctou
Na rozloučenou
Vzpomínáme
Poslední sbohem

Při objednávání smutečních kytic a věnců je také důležité vědět, zda půjde o smuteční obřad v kostele nebo o rozloučení v krematoriu. V krematoriu  jsou květiny vystavovány bočně a jsou buďto oválné nebo převislé.

I pohřeb má svůj protokol a květiny jsou jeho součástí. Dle protokolu na rakvi má být vazba z bílých květin za vnoučata a pravnoučata, před rakví věnec s věnováním děti, manželka / manžel a rodinný pozůstalí.

Pohřební kytice a pohřební věnce doručujeme přímo až do smuteční síně, kde bude probíhat poslední rozloučení. Zde je jen nutné v objednávce uvést jméno, datum, hodinu a místo konání pohřbu.

Dle dohod s krematoriem či kostelem lze zajistit odvoz věnců a vazeb na Váš hrob / hřbitov k uložení.

Květiny Expres Vám alespoň touto voňavou květinovou cestou zajistí důstojné rozloučení.

Smuteční vazby na hrob, věnce, stuhy a další služby na míru vám rádi sdělíme na na telefonním čísle 605 295 636 nebo mailu 
 
Team KvětinyExpres.cz
 
 
 
 
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody