• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinářství online KvětinyExpres.cz

Společnost Květiny Expres s.r.o., představuje svůj květinový eshop kvetinyexpres.cz s rozvoz květin Praha a ČR, internetový prodej je zaměřen na řezané květiny, dárkové kytice, růže, květinové boxy, dárkové koše, smuteční kytice a věnce. Naším cílem je vytvářet zajímavé a cenově dostupné narozeninové kytice pro každého zákazníka s kvalitním a rychlým rozvozem květiny v Praze a celá ČR. Objednat řezané květiny online přes naše internetové květinářství můžete 7 dnů v týdnu 24 hodin denně.

Květiny jsou jedním z tradičních dárků, který se hodí prakticky ke každé příležitosti. V specifických případech jsou to právě čerstvé květy, které jsou spjaty s oslavou konkrétní životní události – kytice je součástí svatebního obřadu, nosí se jako gratulace k promoci, či se jí oslavují svátky matek a žen. Ve své podstatě funguje kytice čerstvých květů jako komunikační nástroj, který může být povýšen ještě na vyšší úroveň přidáním kartičky s textem, speciální kouzlo má pak takový dárek, je-li obdarovávanému doručen jako překvapení. Chcete takové služby využít, nebo jen sháníte krásnou kytici či dárkový koš na poslední chvíli, využijte služby KvětinyExpres.cz.

 

 

Co všechno si můžete nechat doručit
Přestože se společnost zajišťující službu KvetinyExpres.cz zaměřuje především na doručování čerstvých vázaných květů, nabízí ve svém sortimentu celé spektrum dárkového zboží. Hlavní artikl, tedy vázané kytice, lze vybírat z několika kolekcí, které kombinují sezónní květy s celoročním sortimentem. Květy jsou odebírány od dodavatelů z České republiky, ale ze zahraničí, sestavy kytic pak pokrývají prakticky všechny příležitosti od jednoduchých pro promoční nebo děkovací příležitosti, až po zásnubní či smuteční. Květy jsou doručovány s kartičkou s volitelným přáním a také s výživou, která zajistí delší životnost kytice. Kromě kytic je pak možné objednat květiny kusové či pokojové, květinové boxy a koše, dárkové čaje, sety kvalitní čokolády nebo dárkové bedýnky, boxy a koše.

 


Kam služba KvětinyExpres.cz doručuje
Primárním regionem pro doručování je Praha a okolí, kde má služba KvětinyExpres.cz zázemí a výdejnu. Po Praze a okolí je také nabízeno expresní doručení ještě v den objednání nebo osobní vyzvednutí. Nicméně služba je dostupná celorepublikově, a to standardně prostřednictvím partnerských květinářství nebo dodavatelů. Ve vybraných městech je proto možné zajistit expresní doručení do 120 minut. Po celé republice je také nabízeno expresní doručení kurýrem do dvou hodin odpoledne následujícího dne, případně si lze vybrat pro konkrétní město časové okno.


Objednávání čerstvých květin v online prostředí je ideální nejen díky pohodlí a velmi intuitivní platformě, jejímž prostřednictvím snadno sestavíte dokonalý dárkový set zahrnující nejen krásnou kytici s nevšedním vzhledem, již můžete vybírat z velmi širokého sortimentu, ale také další položky. Vzhledem k možnosti využít kurýra či doručovací časové okno budete mít jistotu, že kytice je čerstvě navázána v nejkratším možném čase, čímž je zaručena maximální čerstvost. Online objednáváním tak odpadá nutnost navštívit konkrétní květinářství a uvázanou kytici vyzvedávat či uchovávat doma před předáním. Velikou výhodou je také možnost nechat konkrétní kytici či dar doručit přímo obdarovanému, a to i anonymně. Díky donáškové službě, kterou většina běžných květinářství nedisponuje, se tak výrazně rozšiřují možnosti a flexibilita expresního vázání kytic s přidanou hodnotou.

 

florist

Květiny online

Zájem zákazníků roste rok od roka a už dávno také neplatí oblíbené klišé, že za květinou od muže musí žena hledat jeho černé svědomí, rostoucí počet zákazníků je trend dnešní digitální doby a rychlých platebních metod. Květinářství online jsou jedny z nejdynamičtěji se rozvíjejícími internetovými obchod vůbec. Zatím co muži si nemohou vynachválit pohodlí takového nákupu, pro ženy máme zpochybnitelné kouzlo romantiky, když dorazí kurýr s kyticí od Vaší milované osoby. Někteří zákazníci si přejí objednávku kompletní a tak není překvapující, když kurýr předá květinu rovnou ve váze s vodou nebo v květinovém boxu s vámi vybranými doplňky.

V opačném případě „dámských“ objednávek květin které se posílají kurýrem převážně k narozeninám, rodině a kamarádkám s přáním hezkého dne. Posledním hitem květinové boxy ale i květinové aranžmá do různých krabiček a obalů. Připravujeme i květinové aranžmá na firemní recepce, nebo kytice jako odměnu zaměstnancům, poděkování klientům přání k narozeninám apod. A to vše již z pohodlí domova, kavárny, kanceláře.

kuryr kvetiny

Řezané květiny jsou vždy čerstvé, květiny nakupujeme 3x týdně v Holandsku, Ekvádoru ale i v ČR.  V případě, že si zákazník neví rady s objednáním květiny můžete si přečíst návod jak nakupovat květiny ,může se také spojit telefonicky +420 605 295 636 s naším operátorem a nechat si poradit jak květiny objednat. Chybí-li nějaké zboží ,třeba určitá barva, ihned se doplní nebo dle dohody se zákazníkem se nahradí jinou variantou.

Rozvoz květin Praha je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry Airway, s.r.o. Kurýři mají pokrytí po celé Praze a okolí a jsou napojeni na mobilní aplikaci kde máme přesné informace o aktuální poloze kurýra s Vaší květinou, proto můžeme zaručit doručení do 90 minut od objednání květin online. Při objednávce květiny nad 1000 Kč je ve všední dny a ve vybraných městech doprava zdarma, neplatí pro okolí do 20 km.

Rozvoz květin v ČR realizujeme buď přes naše partnerská květinářství v jednotlivých městech nebo posíláme květiny přes službu kurýr EMS (garance doručení do druhého dne do 14 hod) kde jsou květiny doručovány ve speciálním květinovém boxu včetně hydrovaku v kterém jsou ponořeny stonky květiny. 

Posílejte řezané květiny a dárkové kytice přes naše květinyonline KvětinyExpres.cz kde vám zaručujeme kvalitní květinový servis, recenze na KvětinyExpres.cz si můžete přečíst zde

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody