• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinářství online KvětinyExpres.cz

 Květinářství online KvětinyExpres.cz

Určitě se vám už někdy stalo, že jste na poslední chvíli sháněli kytici k nějaké důležité události v podobě výročí nebo třeba narozenin, protože zkrátka nebyl čas něco vymýšlet či zařizovat.

A tak jste po cestě z práce koupili kytku a čokoládu někde na benzinové pumpě s tím, že obdarovaná osoba ocení alespoň to, že jste si vzpomněli. Žijeme ovšem v moderní době, a tak není potřeba nechávat koupi květin na ten nejzazší termín a čas, kdy už to nebude o tom, jak dar od vás bude vypadat, ale spíše aby hlavně nějaký byl.

Narozeninová kytice z přáním 

kytice trsove ruze a ruze u

 

Inovativním řešením v tomto směru je koupě květiny online v internetovém květinářství. Oproti klasickému kamennému květinářství má nákup kytice přes internet mnoho výhod. Tou první a vůbec nejpodstatnější je způsob nákupu. Nemusíte stát dlouhou frontu a mít obavy, že na vás už ty nejlepší kusy nezbydou. Nabídka květin v prodejně je úzce omezená jednak na prostorové kapacity květinářství a zároveň na odbyt v daný den, zatímco naše květiny online jsou vázány z čerstvých dodávek od Holandských pěstitelů nebo Českých pěstitelů květin, od kterých k nám 3x týdně doputují řezané květiny v té nejlepší kvalitě.

 

kytice trsové růže a kocicky u

 

Na výběr máme široký sortiment řezaných květin, dárkových kytic, pokojových rostlin které si jednoduše vyberete přímo na webu. Výběr v klasickém květinářství může být někdy poměrně chaotický, zejména když se snažíte vybírat dle strategie ,,cena/výkon“, a tak chodíte z rohu do rohu a nemůžete se rozhodnout. Při nákupu květin online si na e-shopu můžete pomocí filtru upravit vámi požadované parametry, a tak se vám ukáže jen výběr květin ve vámi stanoveném cenovém rozmezí a dle vašich dalších požadavků, které jste zadali pro výběr.

 

Ukázka nabídky kytic a růží květinářství on line KvětinyExpres.cz

 

Dalším plusem nákupu květin online jsou ceny. Internetové květinářství nabízí prvotřídní kvalitu za tu nejlepší cenu, kterou na trhu najdete. Velmi výhodná cenová nabídka je často doplněna i o slevy, takže vedle toho, že nemusíte nikam chodit, ještě ušetříte i nějaký ten peníz. Ať už jsou objektem vašeho zájmu řezané květiny, vázané dárkové kytice nebo třeba přímo růže, vše si můžete objednat prostřednictvím pár jednoduchých kliknutí v mobilu, tabletu nebo počítači. A protože se celá objednávka zpracovává online, vytvořit ji můžete naprosto kdykoli – v neděli, v pondělí, o půlnoci, nebo klidně i ve dvě hodiny ráno – zkrátka 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Dárkové koše, dárky, pralinky a čokolády

 

 

Internetové květinářství KvětinyExpress.cz zajišťuje rozvoz květin po Praze skrze kurýra společnosti Airway s.r.o., kde si při rozvozu dávají velký pozor na to, aby k vám květiny dorazily v neporušeném stavu a stejně krásné, jak je pro vás personál KvětinyExpress.cz uvázal a připravil. Cena rozvozu květin se odvíjí od lokality a časového požadavku na doručení. V lokalitě květinářství Praha doručujeme v konkrétních časových oknech za 119 Kč, přičemž při objednávce nad 1.000 Kč budete mít v pracovní dny dopravu zcela zdarma.

Pokud byste chtěli expres doručení květin do 120 minut od času objednání, bude cena dopravy 179 Kč. V rámci rozvozu květin po celé ČR za dopravu zaplatíte 149 Kč, kdy kurýr garantuje, že květiny jako zásilku EMS doručí do 14. hodiny následujícího dne.

 

A co je na tom všem nejlepší? Květiny můžete nechat zaslat přímo osobě, pro které jste je koupili. Pokud se tedy nemůžete s danou osobou v její výjimečný den setkat, nebo této osobě třeba chcete udělat radost ještě před tím, než se uvidíte, je objednávka květin online ideální volbou. Ke květinám můžeme přidat také vzkaz, který si zvolíte zcela sami – ať už se bude jednat o vyznání lásky, nebo slova poděkování a podpory.

Květiny online doručené kurýrem

kuryr kvetiny

 

Kytice podle vašich představ už na vás čeká, stačí už jen pár kliknutí a je u vás! Nebo u kohokoli, koho si určíte :-)        

Posílejte řezané květiny a dárkové kytice přes naše květinyonline KvětinyExpres.cz kde vám zaručujeme kvalitní květinový servis, recenze na KvětinyExpres.cz si můžete přečíst zde

 

Děkujeme Team KvětinyExpres.cz

 

 
 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody