• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinářství Praha Strašnice

Květinářství Praha Strašnice nabízí denně čerstvé květiny které nakupujeme od vybraných pěstitelů z Holandska a Ekvádoru a ČR v té nejlepší kvalitě.

V naší květinové nabídce kamenného květinářství v Praze Strašnicích najdete široký sortiment řezaných sezonní květiny, hrnkové květiny dle sezóny, velkokvěté růže, růže všech délek stonku a barvy, v naší nabídce najdete i velice oblíbené Trsové růže. Naše floristky Vám rádi poradí a pomohou vytvoří ty nejkrásnější květinové vazby z aktuální nabídky sezonních květin podle Vašich představ.

Smuteční kytice a věnce

Naše kamenné květinářství v Praze 10 sídlí pod Strašnickými hřbitovy, nabízíme smuteční kytice, smuteční věnce a stuhy s potiskem v expresním čase doručení smutečních kytic.

Doplňkový sortiment dekorací a váz

Kromě čerstvých květin zde můžete zakoupit různé dekorace, vázy, pralinky, prosecca a vína, stuhy a další sortiment.

Dárkové koše

Naše floristky připravují i dárkové koše a dárkové boxy, na naší nabídku dákových košů se můžete podívat zde

Naše online květinářství v Praze Vám veškeré květiny a kytice doručí po Praze do 90 minut od objednání, při objednávce květin nad 1000 Kč doprava zdarma v pracovní dny, cena rozvozu květin 119 Kč

 

Kde nás najdete:

Roh ulice Za Strašnickou vozovnou 1343/6 a Krátká, 100 00 Praha 10 - Strašnice

odkaz adresy provozovny 


Otevřeno: Po - Pá od 8:00 hod. - 18:00 hod. 
Kontakt: +420 605 295 636

     

 

 

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody