• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Růže a kytice na Valentýna

Růže a kytice na Valentýna 14.2. Láska a zamilovaní si určitě zaslouží svůj svátek. Ať už milujete kohokoli, určitě mu to dejte najevo růží nebo kyticí  na svátek sv. Valentýna. Udělejte radost svému miláčkovi, příteli, milence, kamarádce, mamince, kolegyni nebo Vaší tajné lásce. :-) Pro tento zamilovaný den, pojmenovaný po svatém Valentýnovi, který byl ochráncem všech zamilovaných a vždy jim pomáhal, aby jejich láska vzkvétala, pro Vás připravujeme Valentýnskou kolekci růží a kytic.

Překrásné kytice růží na Valentýna v mnoha nádherných barvách, růže dle vašeho počtu, Tulipány, voňavé lilie, i míchané kytice doslova hýřící barvami. Báječné jsou také kombinace kytic s vynikajícími pralinkami, vínem nebo slavnostním šampaňským. Vyberte si vaší Valentýnskou kytici, vzpomeňte si jakou květinu nebo barvu má Vaše láska ráda. Valentýnská červená růže je nestárnoucí klasika, kterou dáte snadno najevo že svoji ženu nebo dívku milujete.

Růže na Valentýna od KvětinExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody