• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Svatební kytice a aranžmá

Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků všech žen a dívek, každá nevěsta touží být krásná a jedinečná v tento významný den. Nedílnou součástí svatební oslavy je samotná příprava obřadu, hostiny a svatebního květinového aranžmá a květin na svatební obřad.

Současné trendy si hrají s doplňky do stejných barevných tónů. Proto je téměř pravidlem, že se vše ladí v barevně od svatebního oznámení, svatebních kytic, svatební tabule až do posledního detailu každé dekorace a květinového aranžmá. Osobní přístup, vyslechnutí přání a představ je velmi důležité, proto se každému zamilovanému páru věnujeme individuálně.

Vaše svatební kytice i další květiny včetně svatební výzdoby, Vám dodáme podle Vašich instrukcí v den před svatbou nebo ve svatební den, kdy Vám můžeme též pomoci s květinovou výzdobou místa obřadu, aranžmá svatebních aut, hostiny. Dokážeme vyzdobit všechna obvyklá i ta méně obvyklá obřadní místa - radnici, kostel, nebo svatební oblouk uprostřed louky či zahrady. Vždy při výzdobě dbáme na to, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude Vaše hostina či raut.

Každá svatební kytice, která pochází z našich rukou, je originál. Naše květiny i služby se vyznačují vysokou kvalitou, prioritní je pro nás individuální přístup a snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc. Pro inspiraci  jaké květinové variace lze zvolit, navštivte také kategorii zamilované kytice

Svatební květiny - krásné, moderní převislé i kulaté, korsáž pro ženicha, svědka a tatínky snoubenců, květiny pro maminky a babičky, květiny pro družičky, květina pro svědkyni, dekorace na auta, dekorace a výzdoba svatební tabule, myrty, polštářky, talířky či misky na prstýnky, různé doplňky dle přání nevěsty.

 

Osobní konzultace s floristou nad výběrem stylu, barvy, druhu květin a dekorací je zcela zdarma.


Domluvte si termín, který Vám vyhovuje, s naší floristkou minimálně týden před termínem Vaší svatby,
na telefonním čísle 605 295 636 nebo mailu info@kvetinyexpres.cz. Těšíme se na Vás.

 

 

 

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody