• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Svatební kytice a aranžmá

Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků všech žen a dívek, každá nevěsta touží být krásná a jedinečná v tento významný den. Nedílnou součástí svatební oslavy je samotná příprava obřadu, hostiny a svatebního květinového aranžmá a květin na svatební obřad.

Kouzlo a tradice svatebních kytic
Svatební kytice představuje důležitý doplněk pro každou nevěstu. Má ženu u oltáře nejen ozdobit, pojí se s ní i známá tradice házení. Mimochodem, některé nevěsty považují za značnou škodu jen tak svatební kytici po obřadu vyhodit. Proto si tu svou suší. Může to být i důvod, proč ji právě nechtějí házet, bojí se totiž, aby pugét nedoznal úhony. Má to jednoduché řešení, při kterém se nemusíte o oblíbený rituál ochudit: Připravte si na házení umělou kytici, případně si nechte pro tento účel uvázat ještě jednu.

Současné trendy svatebních kytic a svatebního aranžmá si hrají s doplňky do stejných barevných tónů. Proto je téměř pravidlem, že se vše ladí v barevně od svatebního oznámení, svatebních kytice, svatební tabule až do posledního detailu každé dekorace, svatební květinového aranžmá, svatební korzáš, květinová slavobrána. Osobní přístup, vyslechnutí přání a představ je velmi důležité, proto se každému zamilovanému páru věnujeme individuálně.

Online nabídka svatebních kytic

 

Dnešní trendy svatebních kytic a aranžmá se ubírají více k přírodě, používají se luční květiny (Hvozdík, Kopretina, Jetel, Achillea, Šalvěj, Sléz velkokvěty, Smolnička, Silenka, Štírovník) z kterých se dá naaranžovat luční svatební kytice a připravit svatební aranžmá. Mezi oblíbené trendy svatebních květin z kterých se aranžují svatební kytice, jsou svatební kytice z Konvalinek, svatební kytice z Fialek, svatební kytice z Kopretin, jedná se o menší svatební kytice. Takové luční svatební aranžmá, luční svatební kytice nebo netradiční svatební kytici si u nás můžete také poptat při osobní konzultaci s naší floristkou.

 

Vaše svatební kytice i další květiny včetně svatební květinové výzdoby, Vám dodáme podle Vašich instrukcí v den před svatbou nebo ve svatební den, kdy Vám můžeme též pomoci s květinovou výzdobou místa obřadu, aranžmá svatebních aut, hostiny. Dokážeme vyzdobit všechna obvyklá i ta méně obvyklá obřadní místa - radnici, kostel, nebo svatební oblouk uprostřed louky či zahrady. Vždy při výzdobě dbáme na to, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude Vaše hostina či raut.

 

 

Každá svatební kytice, která pochází z našich rukou, je originál. Naše květiny i služby se vyznačují vysokou kvalitou, prioritní je pro nás individuální přístup a snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc. Pro inspiraci  jaké květinové variace lze zvolit, navštivte také kategorii romantika a zamilované kytice

 

Svatební kytice - moderní svatební kytice které jsou převislé i kulaté, korsáž pro ženicha, kytice pro svědka a tatínky snoubenců, svatební kytice pro maminky a babičky, malé svatební kytice pro družičky, svatební kytici pro svědkyni a další svatební kytice a květiny, od jednoduchých svatebních kytic až pro po náročné svatební kytice. Podívejte se na naší fotogalerii svatebních kytic a svatebního aranžmá. Svatební dekorace: svatební dekorace na auta, dekorace a výzdoba svatební tabule, svatební myrty, polštářky, talířky či misky na prstýnky, různé doplňky dle přání nevěsty. 

Domluvte si osobní konzultace s naší floristou nad výběrem stylu svatební kytice a svatební květinové výzdoby, konzultace je zcela zdarma.


Domluvte si termín na výběru svatebních květin, který Vám vyhovuje, s naší floristkou minimálně týden před termínem Vaší svatby, na telefonním čísle 605 295 636 nebo emailu 

Těšíme se na Vás. Team KvětinyExpres.cz

 

 

 

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody