• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinářství online KvětinyExpres.cz

Společnost Květiny Expres s.r.o., představuje svůj květinový eshop kvetinyexpres.cz s rozvoz květin Praha a ČR, internetový prodej je zaměřen na řezané květiny,  dárkové kytice, růže, květinové boxy, dárkové koše, smuteční kytice a věnce. Naším cílem je vytvářet zajímavé a cenově dostupné narozeninové kytice pro každého zákazníka s kvalitním a rychlým rozvozem řezaných květiny a dárkových kytic Praha a celá ČR. Objednat řezané květiny online přes naše internetové květinářství můžete 7 dnů v týdnu 24 hodin denně.

 

florist

Květiny online

Zájem zákazníků roste rok od roka a už dávno také neplatí oblíbené klišé, že za květinou od muže musí žena hledat jeho černé svědomí, rostoucí počet zákazníků je trend dnešní digitální doby a rychlých platebních metod. Květinářství online jsou jedny z nejdynamičtěji se rozvíjejícími internetovými obchod vůbec. Zatím co muži si nemohou vynachválit pohodlí takového nákupu, pro ženy máme zpochybnitelné kouzlo romantiky, když dorazí kurýr s kyticí od Vaší milované osoby. Někteří zákazníci si přejí objednávku kompletní a tak není překvapující, když kurýr předá květinu rovnou ve váze s vodou nebo v květinovém boxu s vámi vybranými doplňky.

V opačném případě „dámských“ objednávek květin které se posílají kurýrem převážně k narozeninám, rodině a kamarádkám s přáním hezkého dne. Posledním hitem květinové boxy ale i květinové aranžmá do různých krabiček a obalů. Připravujeme i květinové aranžmá na firemní recepce, nebo kytice jako odměnu zaměstnancům, poděkování klientům přání k narozeninám apod. A to vše již z pohodlí domova, kavárny, kanceláře.

kuryr kvetiny

Řezané květiny jsou vždy čerstvé, květiny nakupujeme 3x týdně v Holandsku, Ekvádoru ale i v ČR.  V případě, že si zákazník neví rady s objednáním květiny můžete si přečíst návod jak nakupovat květiny ,může se také spojit telefonicky +420 605 295 636 s naším operátorem a nechat si poradit jak květiny objednat. Chybí-li nějaké zboží ,třeba určitá barva, ihned se doplní nebo dle dohody se zákazníkem se nahradí jinou variantou.

Ke každé dárkové kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem, také květinová výživa která je taky zdarma.  Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

Nečekaná kytka nebo dárkový koš doručená s originálním vzkazem je ten nejlepší nápad na dárek, pozornost kterou každý obdarovaný ocení nejen úsměvem  :-)

V našem květinářství online Květiny Expres  je možno objednat nejen květiny ale i dárkové koše nebo květinové boxy, také můžete přidat luxusní Belgické pralinky Leonidas, vína od vinařství Sedlák, Prosecca a jiné dobroty.

Rozvoz květin Praha je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry Airway, s.r.o. Kurýři mají pokrytí po celé Praze a okolí a jsou napojeni na mobilní aplikaci kde máme přesné informace o aktuální poloze kurýra s Vaší květinou, proto můžeme zaručit doručení do 90 minut od objednání květin online. Při objednávce květiny nad 1000 Kč je ve všední dny a ve vybraných městech doprava zdarma, neplatí pro okolí do 20 km.

Airway: Kurýrní služba

Rozvoz květin v ČR realizujeme buď přes naše partnerská květinářství v jednotlivých městech nebo posíláme květiny přes službu kurýr EMS (garance doručení do druhého dne do 14 hod) kde jsou květiny doručovány ve speciálním květinovém boxu včetně hydrovaku v kterém jsou ponořeny stonky květiny. 

Posílejte řezané květiny a dárkové kytice přes naše květinyonline KvětinyExpres.cz kde vám zaručujeme kvalitní květinový servis, recenze na KvětinyExpres.cz si můžete přečíst zde

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody