• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinářství online Květiny Expres

Společnost Květiny Expres s.r.o., představuje svůj květinový e-shop KvětinyExpres.cz  s prodej a rozvoz květin online, internetový prodej květin je zaměřen na sezónní květiny, růže, kytice růží, dárkové koše, smuteční kytice a věnce. Naším cílem je vytvářet zajímavé a cenově dostupné květinové vazby pro každého zákazníka s kvalitním a rychlým rozvozem květiny a kytic naší kurýrní službou Airway s.r.o.

online flowers

Zájem zákazníků roste rok od roka a už dávno také neplatí oblíbené klišé, že za květinou od muže musí žena hledat jeho černé svědomí, rostoucí počet zákazníků je trend dnešní digitální doby a rychlých platebních metod. On-line květinářství jsou nejdynamičtěji se rozvíjejícími internetovými obchod vůbec. Zatím co muži si nemohou vynachválit pohodlí takového nákupu, pro ženy máme zpochybnitelné kouzlo romantiky, když dorazí kurýr s kyticí od Vaší milované osoby. Někteří zákazníci si přejí objednávku kompletní a tak není překvapující, když kurýr předá květinu rovnou ve váze s vodou nebo v květinovém boxu.

V opačném případě „dámských“ objednávek se posílají květiny kurýrem převážně k narozeninám, rodině a kamarádkám s přáním hezkého dne. Posledním hitem květinové boxy ale i květinové aranžmá do různých krabiček a obalů. Připravujeme i květinové aranžmá na firemní recepce, nebo kytice jako odměnu zaměstnancům, poděkování klientům přání k narozeninám apod. A to vše již z pohodlí domova, kavárny, kanceláře.

kuryr kvetiny

Květiny jsou vždy čerstvé, květiny nakupujeme 3x týdně v Holandsku, Ekvádoru ale i v ČR.  V případě, že si zákazník neví rady s objednáním květiny můžete si přečíst návod jak nakupovat květiny ,může se také spojit telefonicky +420 605 295 636 s naším operátorem a nechat si poradit jak květiny objednat. Chybí-li nějaké zboží ,třeba určitá barva, ihned se doplní nebo dle dohody se zákazníkem se nahradí jinou variantou.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem, také květinová výživa která je taky zdarma.  Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

Nečekaná kytka nebo dárkový koš doručená s originálním vzkazem je ten nejlepší nápad na dárek, pozornost kterou každý obdarovaný ocení nejen úsměvem  :-)

V našem online květinářství Květiny Expres  je možno objednat nejen květiny ale i dárkové koše nebo květinové boxy, také můžete přidat luxusní Belgické pralinky Leonidas, vína od vinařství Sedlák, Prosecca a jiné dobroty.

Rozvoz květin Praha je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry Airway, s.r.o. Kurýři mají pokrytí po celé Praze a okolí a jsou napojeni na mobilní aplikaci kde máme přesné informace o aktuální poloze kurýra s Vaší květinou, proto můžeme zaručit doručení do 90 minut od objednání květin online. Při objednávce nad 1000 Kč je ve všední dny a ve vybraných městech doprava zdarma, neplatí pro okolí do 20 km.

Airway: Kurýrní služba, http://www.airway.cz/

Doručení květin v ČR realizujeme buď přes naše partnerská květinářství nebo posíláme květiny Českou poštou službou EMS kde jsou květiny doručovány ve speciálním květinovém boxu včetně hydrovaku v kterém jsou ponořeny stonky květiny nebo kytice.

Vaše online květinářství

Team KvětinyExpres.cz

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody