• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Jarní květiny

Jarní květiny, které používáme v jarních kyticích a květinových aranžmá. Mezi nejoblíbenější první jarní květiny patří bezesporu Sněženky, Tulipán, Hyacint, Iris, Narcis a Pryskyřník (Ranunculus). Další jarní květiny, které začínají růst a kvést koncem dubna jsou Pivoňky a Šeřík. Jarní květiny najdete v kategorii jarní kytice a květiny od března do května. Jarní květiny mají mnoho využití v zahradničení, v bytové dekoraci, ale také v léčitelství a kulinářství. Jarní květiny a jejich květy jsou oblíbené pro svoji jasnou a barevnou krásu a jsou symbolem nového života po zimě.

 

jarní květiny

 

Mezi naše nejprodávanější jarní kytky patří: Žluto modrá kytice, Nádech jara, Love story z Tulipánů, Tulipány mix barev a Voňavý Hyacint. Každý rok připravujeme nové jarní kytice, které můžou ocenit ženy a slečny na MDŽ, kdy odstartujeme novou jarní kolekci kytic. V jarních kyticích převládají žluto modré barvy jarních květin, Narcis, Tulipán a Hycint.

 

Jarní kytice

 

 

Jarní kytky pro rok 2022

 

 

Jarní kytka Narcis

Hrnkové jarní květiny které prodáváme v našem kamenném květinářství Praha Strašnice a některé máme i v online nabídce našeho květinového eshopu. Hyacinty máme v květináči (barva Hyacintů, bílá, modrá a růžová), Narcisy nabízíme v odrůdě Tete, dále u nás najdete Tulipány a Ranunculus (Pryskyřník). Jarní řezané a hrnkové květiny nakupujeme jak na květinové burze v Holandsku, tak u některých pěstitelů v ČR.

 

Doufáme že jste si vybrali svojí jarní květinu nebo jarní kytičku. Vaše květinářství KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody