• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Praha a okolí

Rozvoz květin Praha 

Rádi byste udělali radost svým blízkým a přátelům v Praze řezanými květinami nebo dárkovými kyticemi z doručení v den objednání? Vysvětlíme vám, jak poslat řezané květiny a kytice prostřednictvím květinářství KvětinyExpres.cz. Díky našemu květinovému online katalogu si můžete vybrat jakékoliv řezané květiny, kytice a dárkové koše které si můžete nechat doručit kdekoliv v Praze a okolí.

KvětinyExpres.cz nabízí širokou škálu kvalitních řezaných květin  které nakupujeme 3x týdně na Holandské burze, z těchto čerstvých řezaných květin naše květinářky připravují moderních dárkové kytice které je možné doručit expres do 120 minut v Praze. Nevíte, jak postupovat při objednání kytic, tady vám ukážeme podrobný manuál, jak objednat květiny. S doručením květin si nemusíte dělat starosti, protože KvětinyExpres.cz nabízí jednoduchou objednávku květin online ve spojení s vlastní kurýrní službou která zajistí nejlevnější rozvoz květin Praha.

Doručení kytky Praha

 

Doručit kytice expres je doopravdy jednoduché, nevíte si rady při objednávce květin, využijte náš online chat v pravém horním rohu 

Rozvoz květin Praha 

Při nákupu květin nad 1000 Kč v pracovní dny doručování květin v Praze zdarma. Rozvoz květin Praha pracovní dny – standardní cena rozvozu květin v časových oknech.

Termín doručení květin je vždy rozptýlen v daném časovém okně tzn.  zadáváte doručení v 10 hodin, objednávku Vám doručíme v časovém okně X/Y, za kterou doručujeme květiny a kytice po Praze za 119 Kč vč. DPH. Za tuto cenu Vám doručíme jakoukoliv květinu a kytici v Praze bez ohledu na cenu květiny samotné. Expres rozvoz květin po Praze do 120 minut za cenu 179 Kč, možnost vybrání času rozvozu květin a kytic, objednávka však musí být uskutečněna nejpozději do 17:00 hod. Poslat kytici express je doopravdy jednoduché, nevíte si rady využijte náš online chat v pravém horním rohu.

 

Rozvoz květin Praha o víkendu je třeba květiny objednat nejpozději do pátku 17:00 hod

Pro Váš klid a důvěru ve stoprocentní kvalitu a servis Vám však doporučujeme objednávat květiny či dárky s minimálně několikahodinovým předstihem.
Pošlete květinu o víkendu svým blízkým, když spolu nemůžete trávit váš drahocený čas.

Rozvoz květin Praha od pondělí 08:00 hodin do pátku do 20:00 hodin.

Rozvoz květin Praha levně ve vybraných časových oknech v pracovní dny za cenu 119 Kč
Rozvoz květin Praha expres za cenu 179 Kč

Rozvoz květin Praha a okolí během víkendu a o svátcích 

Objednávku květin a kytic na víkend musíme vytvořit do pátku do 17 hodiny.

Doručení květin v okolí Prahy do 20 km v pracovní dny. – standardní cena je 269 Kč 
Doručení květin Praha během víkendu nebo o státních svátcích za poplatek 199 Kč 

Rozvoz květin Praha a okolí do 20 km,  objednání květin na víkend nejpozději do pátku 17:00 hodin

Doručení květin Praha a okolí do 20 km mohou během víkendu nebo svátcích za poplatek 269 Kč Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu.

Ceník rozvozu květin najdete zde.

 

Platba květin na KvětinyExpres.cz

Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

Poslat květinu přes naše online květinářství je doopravdy jednoduché.

 

Team KvětinyExpres.cz


 

 

 

 

 
 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody