• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Gerbera pochází z Jižní Afriky, kde roste jako trvalka v suchých oblastech. Květina byla pojmenována po německém lékaři a botanikovi Traugottu Gerberovi. Existuje více než 30 druhů Gerber, které se liší tvarem a velikostí květů, stejně jako barvou. Nejběžnější barvy gerber jsou bílá, růžová, červená, oranžová a žlutá. Gerbery jsou velmi oblíbené jako květiny do bytů a domů, protože mají schopnost čistit vzduch od toxinů. Vědci zjistili, že gerbery mohou absorbovat formaldehyd, benzén a trichloretylén z ovzduší.

Gerbera je z rodu okrasných květin, čeledi hvězdicovitých a je pátou nejpoužívanější květinou v květinové sféře. Existuje stovek odrůd řezaných Gerber, které se liší tvarem, barvou a velikostí, je velice oblíbená. Gerbera udělalá radost Vašim babičkám, maminkám a doufáme, že některé netradiční dárkové kytice nadchnou i mladší generaci. V naší nabídce ji najdete jak míchaných kyticích v řezaných květinách, tak i ve smutečních vazbách. Gerbera cena patří mezi jedny z nejstabilnějších květin během sezóny mimo Valentýna a Vánoc.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody