• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květiny zasílané poštou

Novinkou Květin Expres je zasílání květin po celé ČR formou kurýr EMS Česká pošta
Nemůžete například navštívit a pogratulovat vašim rodičům, prarodičům nebo kamarádům k jejich narozeninám nebo významnému výročí? Tak je tato zásilková služba květin přesně pro Vás.
Květiny a kytice, které posíláme poštou jsou pečlivě vybírané pro tento druh zásilkové služby.
Květiny - kytice jsou pečlivě zabalené v profesionální květinové krabici, která dýchá, má držák uprostřed kartonového boxu a díky tomu jsou květiny fixovány a krásně drží tvar. Květina je uložena do hydrovaku, kde jsou stonky po celou dobu transportu ve vodě a tak dojde obdarovanému krásně čerstvá. Zvolená krabice je speciálně vyrobená pro převoz květin tak, aby dárkově zabalenou květinu - kytici chránila na 100 %. Do balíčku je možné i přidat - zakoupit další doplněk, jako například bonboniéru nebo pralinky Leonidas. Na e-shopu máme velký výběr.
Součástí celého květinového balíčku je i výživa. Při vybalení z krabice je důležité ji rozbalit z hydrovaku a stonky poté cca 1-2 cm seříznout. Nyní už květina směřuje do vázy s výživou a může zdobit dům a další interiér.
Květiny doručené poštou jsou doručeny vždy následující den po objednání květin. Pouze nelze objednat na víkend, či pondělí. Zde si hlídáme, aby květina byla na své trase pouze 1 den a následující den dopoledne byla ihned doručována. Po doručení Vám přijde sms, že byla květinová zásilka, předána příjemci. V případě, že není adresát k zastižení, řešíme vždy individuálně a co nejrychleji doručujeme opětovně.

Služba EMS je s garancí doručení do 14 hodiny následující den.

Ukázka zabalení květin včetně hydrovaku, výživy pro květiny s Lindt Lindor.

Galerie

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody