• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Online květiny Praha a ČR

Objednat květiny online přes KvětinyExpres.cz nemůže být jednodušší. Celý proces objednání květin jsme zjednodušili a graficky upravili tak, aby byl celý proces online objednávky květin co nejednoduší a nejrychlejší. Přečtěte si další informace o objednání dárkových kytic k narozeninám, svátku a dalších řezaných květin s doručením zdarma u objednávky nad 1000 Kč ve vybraných městech. Objednávku květin online můžete zrealizovat do 2 minut přes náš květinový eshop, je to velmi jednoduché a návodné. Doručení příjemci může být do 120 minut od objednání květin.

kuryr kvetiny (1)

 

1. Vyberte si dárkovou kytici nebo květiny online

V naší nabídce květin online KvětinyExpres.cz máme velký výběr řezaných květin a dárkových kytic, zjednodušili jsem rozdělení květinového katalogu do různých kategorií, kytice růží, dárkových kytic, kytice dle příležitostí, kytice dle ceny. Pokud si nejste jisti, o co konkrétně jde, proč se nepodívat na naše nejprodávanější kytice nebo speciální nabídka inspirací kytice našich floristů. Mnoho našich dárkových kytic jsou k dispozici malá, střední a velká a luxusní kytice což vám umožňuje přidat až o 50 procent více květin za pouhých 300 Kč až 500 Kč, v závislosti na kytici.

Kytky online - ukázka dárkových kytic od KvětinyExpres.cz


2. Volitelné doplňky ke dárkovým kyticím a řezaným květinám

K jakékoli objednávce květin je k dispozici sortiment doplňků - můžete si libovolný počet květů! V závislosti na uspořádání některé z doplňků, které mohou být k dispozici, zahrnují stylovou skleněnou vázu, konvičku, Leonidas pralinky, čokolády, Prosecca, vína a dárkové balení dle aktuální sezóny.


3. Vyberte Datum a čas doručení květin

Přejete si levné doručení květin v časových oknech, ceník rozvozu květin zde  V den objednání je k dispozici u jakékoli objednávky, ale je zcela na vás, kdy naplánujete doručení. Pokud například plánujete dopředu, nic vám nebrání naplánovat doručení v jakýkoliv datum dle kalendáře. Naše květinyonline nabízí i expresní doručení do 120 minut od objednání květin. Za malý příplatek je k dispozici také doručení v sobotu a v neděli, což zajistí, že vaše květiny dorazí, když je budete potřebovat, objednávka se musí zrealizovat do pátku do 17 hodiny.

4. Zadejte si adresu pro doručení květin

Posledním krokem je dát nám vědět, kam chcete své květiny a kytice doručit. Můžete si je nechat zaslat přímo příjemci nebo si třeba objednáváte online květiny s doručení na vlastní adresu. Vaše květiny a kytice budou odeslány prostřednictvím našich proškolených kurýrů, nebo prostřednictvím služby kurýr EMS do druhého dne po celé ČR v našem již vyzkoušeném květinovém boxu, abychom zajistili že vaše objednávka dorazí v naprosto perfektním stavu!  Ke květině přidejte váš vzkaz a již to nechce na nás. A to je celé! Po provedení těchto čtyř jednoduchých kroků se můžete pohodlně usadit a relaxovat s vědomím, že na cestě je odborně uvázaná kytice nebo květiny dle vaší volby.

 

Vaše květy online KvětinyExpres.cz 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody