• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Havířov

Rozvoz květin Havířov a z našeho partnerského květinářství Havířov, nebo také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze.

Květinářství online Květiny Expres.cz s rozvozem květin Havířov, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Havířově realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce.

Ke květině nebo kytici můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny, kytic a růží tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, garance doručení do 24 hodin. Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Moravskoslezký kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte online květiny v Havířově celoročně, bez ohledu na sezónu.

Květiny jsou stejně jako v pražském květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 


Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí.

 

Zobrazit online nabídku

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody