• +420 605 295 636

Doprava od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Moravský Krumlov


Realizujeme rozvoz květiny z našeho partnerského květinářství v Moravském Krumlově
Květinyexpres.cz - květinářství online s rozvozem květin a smutečních kytic a věnců v Moravském Krumlově a okolí, kde zajišťujeme expresní rozvoz květin do 90 minut od online objednání květin.


V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Jihomoravského kraje  kontaktujte náš dispečink. Vybírejte online květiny v Humpolci celoročně, bez ohledu na květinovou sezónu.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. V následujících městech  v okolí Moravský Krumlov realizujeme rozvoz květin (ostatní na dotaz):

Dukovany, Dobřínsko, Tulešice, Vémyslice, Rybníky, Petrovice, Vedrovice, Ivančice, Oslavany, Miroslav, Hostěradice, Olbramovice, Jamolice,

Bohutice, Vedrovice, Čermákovice, Horní Dubňany, Dolní Dubňany, Branišovice


Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.


                                                                                                                                                                            


Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.