• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Moravský Krumlov

Realizujeme rozvoz květiny z našeho partnerského květinářství v Moravském Krumlově


Květinyexpres.cz - květinářství online s rozvozem květin a smutečních kytic a věnců v Moravském Krumlově a okolí, kde zajišťujeme  rozvoz květin 

V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Jihomoravského kraje  kontaktujte náš dispečink. Vybírejte online květiny v Humpolci celoročně, bez ohledu na květinovou sezónu.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

V následujících městech  v okolí Moravský Krumlov realizujeme rozvoz květin (ostatní na dotaz):

Dukovany, Dobřínsko, Tulešice, Vémyslice, Rybníky, Petrovice, Vedrovice, Ivančice, Oslavany, Miroslav, Hostěradice, Olbramovice, Jamolice,

Bohutice, Vedrovice, Čermákovice, Horní Dubňany, Dolní Dubňany, Branišovice

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

 

Zobrazit online nabídku

 

                                                                                                                                                                            

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody