• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Skalica

Rozvoz květin Skalica a okolí z našeho partnerského květinářství Skalica, nebo také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze.

KvětinyExpres.cz - online květinářství s rozvozem květin Skalica a okolí, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Skalici realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce.  pravidelně. Ke květině můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny a kytic, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, garance doručení do 24 hodin. Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny. V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Trnavského kraje kontaktujte náš dispečink. Vybírejte online květiny v Skalici celoročně, bez ohledu na květinovou sezónu.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody