• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Vysoké Mýto

Rozvoz květin Vysoké Mýto a z našeho partnerského květinářství Vysoké Mýto, nebo také posíláme květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze.

KvětinyExpres.cz - online květinářství s rozvozem květin Vysoké Mýto, kde zajišťujeme doručení řezaných květinkytic a růží jak do práce a domů. Ve Vysokém Mýtě realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Východočeského kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte online květiny Vysoké Mýto celoročně, bez ohledu na sezónu.

Ke květině můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny a kytic, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, garance doručení do 24 hodin. Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny. V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

Můžete u nás nakoupit téměř veškerý nabízený sortiment a my Vám jej doručíme domů, kanceláře či kamkoliv jinam si budete přát.

Květiny jsou stejně jako v pražském květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

 

[product 693,638,530,614,482,219]
 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody