• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Eustoma (jícnovka), květy vydrží dlouho na rostlině i ve váze. Eustoma má růžovou, bílou nebo modrou barvu, nebo mohou být i dvoubarevné. Eustoma patří k čeledi hořcovitých.  Je o velmi něžnou květinu. Často zákazníci Eustomu (květina Jícnovka) také nazývají čínskou růží. Některé její květy Eustomy opravdu květ růže připomínají.

Květy eustomy jsou velké a zvoncovitého tvaru, s pěti nebo šesti okvětními lístky, které mohou být různých barev, jako jsou bílá, růžová, fialová, modrá nebo červená. Eustoma kvete obvykle od konce jara až do konce léta.Je to další z řady našich oblíbených řezaných květin. Velmi často Eustomu používáme do míchaných kytic zejména v provensálský stylu. Pro inspiraci ji najdete v těchto vazbách Farmářská kytice,  Kytice něžné pohlazení,  Kytice Pepita a dalších kyticích v naší online nabídce květin a kytic.

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody